Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zmiany na stronie fit.pl

Junior Member

Zmiany na stronie fit.pl

Bardzo duzo zmian, ogladam z uwaga a potem sie wypowiem. Pierwsze wrazenie dobre, podoba mi sie latwiejsza dostepnosc do wielu rzeczy. Co myslicie o tych zmianach?

Bosko

Fajnie, że tak sądzisz. Każdy się rozwija i również FIT.PL. Czekam na kolejne opinie

Pięknie

Witam serdecznie! Dawno mnie nie było, ale wróciłem Pierwsze wrażenie - kurde czy ja zły adres wpisałem do przeglądarki ??? nie! to fit.pl !!!
    Super się pozmieniało, jest kilka minusów ale o to w tym chodzi, żeby je teraz wychwycić i zlikwidować - np. filmiki wolno się ładują (a ja mam łącze 2-4MB!).
    Drugi minus - stronka dla posiadaczy wide screen :/ a co z innymi ?? muszą się przewijać z lewej na prawą i odwrotnie. Na niektórych podstronach są jeszcze błędy, np. tu: http://www.fit.pl/porady_dietetyczne/

Jeszcze się zbyt dobrze nie zapoznałem ze wszystkimi zmianami, ale jak już to zrobię to napiszę więcej.

Pozdrawiam cały zespół fit.pl

Czekamy zatem na dokładną analizę djwally. Im więcej będzie uwag i konstruktywnej krytyki, tym szybciej uda się usunąć ewentualne usterki.

Pozdrawiam

» Moderator Awatar TUSTUSKA
    Czy przy imprezach nie moglo by byc tez podane z boku miasto gdzie sie dana impreza/szkolenie odbywa? Bo tak to musze wchodzic w kazda impreze i sprawdzac.

Junior Member Awatar J.Lo

wiecej info- imprezy

przy imprezach powinny być adresy www, na której jest więcej onformacji o wydarzeniu lub organizatorze

Junior Member
    Kochani wiem ze to nie odpowiednie miejsce ale spróbuję możne któraś z was wie coś o http://www.studiowww.pl? Chcę założyć własna stronę internetową (trener personalny), a moje umiejętności mi nie pozwolą aby obeszło się to bez pomocy specjalistów z tej dziedziny!

ZMiany są bardzo potrzebne )

Junior Member
    Napewno zmiany na lepsze

Junior Member
    Przegląda
    Pruszków
    Przez chwilę forum było wyłączone (albo w ogóle go nie było). Teraz zauważyłem, że szybciej działa. Super!
    Najskuteczniejsze zioła na choroby odbytu - sprawdź, to działa!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów