Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Zdrowa zywnosc

Senior Member
    dokładnie, coraz trudniej jest znaleźć zdrową żywność, każda jest jakoś przetworzona... chyba najlepiej samemu coś wyhodować

zdrowa żywność

a moim zdaniem można znaleść firmę która oferuje naprawdę dobre produkty... tylko szukając trzeba zwracać uwagę czy dana firma zna się na tym co sprzedaję czy po prosu chce się wzbogacić na samym haśle reklamowym...

osobiście znalazłem właśnie taką firmę zaczynając od czytania jej artykułów...
    np ostatnio było o jajach "Życie wymyka się spod kontroli"... bardzo fajny artykuł... i warto zerknąć na inne... i po przeczytaniu można zajrzeć w ich ofertę... chociaż sam dopiero po ostatnim artykule tam zajrzałem :P

Link do artykułu: "zdrowa żywność"
    Link do sklepu: "żywność ekologiczna"

Mimo wszystko jestem zdania,że są jeszcze firmy którym można zaufać i które produkują zdrową żywność. Wiadomo że najlepiej wyhodować coś samemu,ale często brakuje nam na to czasu lub możliwości.

trudno w obecnych czasach o zdrową, pewną żywność, a jeśli ja są to takie jedzenie drogo kosztuje
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Tej zdrowej żywności jest coraz mniej, coraz więcej suplementów za to
    www.open-info.eu

Junior Member
    nawet w sklepach ze zdrową żywnością, niektóre produkty naładowane są chemią. Trzeba uważać...

Więcej informacji na tematy zdrowa żywność ekologiczna na stronie:
    http://www.bioplanet.pl

Bardzo polecam zakupy w sklepie internetowym www.ekopanda.pl
    Sprawna obsługa, bardzo szybka wsyłka. Rewelacyjne ceny produktów z certyfikatem ekologicznym!!! Pełna satysfakcja!

Junior Member

Warzywa ekologiczne z certyfikatem bezpośrednio od rolnika.

witam zapraszam na strone www.ekokoszyk.pl swieze warzywa, owoce, miody ekologiczne z certyfikatem prosto z gospodarstwa ekologicznego.

Mogę polecić wyroby Gryszczeniówki - w 100 % naturalne.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów