Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Zdrowa zywnosc

Junior Member
    Ja polecam osobiście sklep ze zdrową żywnościa, bioterra.pl
    Mają szeroki asortyment, bardzo atrakcyjne ceny

Cytat Zamieszczone przez skakanka Zobacz posta
    nie ma czegoś takiego, jak zdrowa żywność
    Można to rozwinąć? Czemu tak uważasz?

Junior Member
    Zdrowa żywnośc nie koniecznie musi byc dla nas problemem. Jesli nie potrafimy zrobic czegoś sami zawsze możemy zamówić. Koszty przejazdu napewno sie zwrócą. Ja zamawiam sushi z Orient Corner i wychodze na tym nawet taniej. Jestem mega zadowolona. Świerze jedzenie a do tego całośc jest bardzo smaczna. Polecam.

Oczywiście że jest coś takiego jak zdrowa żywność,wystarczy unikać tłuszczów oraz słodyczy które to często spożywamy w nadmiernych ilościach i zwrócić uwagę na owoce,warzywa czyli na to co zawiera naturalne witaminy,poza tym wazny jest też nabiał i chude mięso,z pieczywa unikajmy np bułek opartych na sztucznych konserwantach.

Question

Myślę, że w Polsce nie jest tak źle z jakością żywności. Dostęp do tzw. zdrowej żywności (czyli żywności, której spożywanie pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu) też jest całkiem spory. Może nie ma wielu stacjonarnych sklepów, ale w internecie sytuacja wygląda o wiele lepiej.

Czekam na oceny mojego nowego bloga http://kalendarzpromocji.yolasite.com/ - z góry dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Promaurita89 ; 01-06-2015 o 18:22

W Polsce jest kilkaset sklepów stacjonarnych ze zdrową żywnością. Zdrową żywność możemy też nabyć na kiermaszach, w sklepach internetowych, na wydzielonych półkach supermarketów, a także w gospodarstwach agroturystycznych.

Junior Member
    Na jakich kiermaszach ? Chyba nie wiesz co to jest kiermasz..Na kiermaszach sztampowo i zawsze jest żywność niezdrowo, panuję tam tylko jakiś fast food oraz tam panuję zwykle jakieś takie jedzenie sztuczne i z dużą ilością chemii i jedzenia z dużą ilością pustych kalorii.

definicja zdrowej żywności jest prosta, ale zawsze jest kwestia naszej interpretacji i przemiany materii:-): "żywność wytworzona bez udziału środków ochrony roślin, nawozów mineralnych, regulatorów wzrostu roślin i biologicznie aktywnych dodatków paszowych".

Sama definicja jaką podaliśmy to jedna sprawa,natomiast warto postawić też na dobrą dietę i kupować produkty które są sprawdzone, z dobrych sklepów internetowych do których mamy zaufanie. Akurat na naszej stronie VegaSport.com.pl znajdziecie szeroki wybór suplementów i odzywek,które są niezbędne podczas każdego treningu,zapraszamy

Junior Member
    Mnie niestety większosć zdrowej żywności nie smakuje - z tego powodu jem "zwykłą", ale staram się bardzo dbać o rozmiary i regularność porcji.
    Praca marzeń? Przewóz czekolady.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów