Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Zdrowa zywnosc

mało co można spotkać ekologiczną żywność, Jak mam boleści żołądka i muszę zjeść coś lekkiego to piję nutramil , jemu ufam najbardziej ze względu na pełnowartościowy skład , który pozwala szybko dojśc do siebie po chorobach czy w okresach rekonwalescencji.

Przede wszystkim warto postawić na odpowiednią i dobrą dietę,bez której ani rusz i która zawsze pomoże nam osiągnąć zamierzony efekt. Starajmy się tak dobrać produkty aby jako całość były one odpowiednio wyważone dla naszego organizmu,bazujmy na optymalnych składnikach.

Senior Member
    Co oferuje rynek? O wiele więcej, niż myślałam Długo szukałam dobrego sklepu z ekologiczną żywnością. Szczególnie chodziło mi o produkty dla dzieci, bo kocham swoje maluchy i chcę, aby jadły zdrowo i pożywnie. Koleżanka poleciła mi spróbować produktów z https://ekosfera24.pl/category/zywnosc-dla-dzieci i muszę Wam powiedzieć, że totalnie się w nich zakochałam! I to nie tylko ja, bo moje dzieciaki też bardzo je lubią. Nareszcie odżywiają się zdrowo, bo niestety nie ufam kaszkom, które normalnie są w sklepach :/

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów