Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Fitness dla kobiet w ciąży

Z tego co wiele kobiet w ciąży mówi to na przykład nie powinno podnosić się rąk do góry. Wiadomo, że nie w ogóle ale szybkie ruchy takie nie są wskazane. A joga to ćwiczenia wyciszające i spokojne więc czemu by nie ćwiczyć, ale to chyba powinno być robione w konsultacji z lekarzem

A moze po prostu zapytac instruktora?
    Założę się, że będą wiedzieli czy dana kobieta może ćwiczyć czy nie.
    Poza tym kazda kobieta chyba czuje czy czuje się na siłach do ćwiczeń czy nie.

Wiesz co, ale instruktor raczej nie widzi Twoich wyników badań i nie wie jak przebiega ciąża więc za wiele Ci nie pomoże. Absolutnie nie odbieram tu żadnych umiejętności i wiedzy instruktorom, bo z całą pewnością wiedzą jakich ćwiczeń kobiety w ciąży wykonywać nie mogą, ale stan zdrowia to kwestia zuepłnie indywidualna

Dobry jest aqua czyli w wodzie. Wtedy są mniejsze obciążenia a skuteczność podobna. U mnie jest w mieście.
    www.open-info.eu

aqua jak najbardziej wskazana dla kobiet w ciąży
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Popularna jest też joga dla kobitek w ciąży, sama ćwiczyłam - polecam.

jeszcze polecam ćwiczenia na piłce gimnastycznej, warto poczytać
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member
    Trochę o temacie w tej publikacji.

www.fitness.grejt.pl

Senior Member
    Ja także w głównej mierze polecam basen oraz aqua aerobik- idealny dla kobiet w ciaży,oczywiście nie przemęczając się zbytnio.

Ja przez całą ciążę ćwiczyłam z piłką, chodziłam na jogę 1 raz w tygodniu i dwa razy w tygodniu na basen. Wydaje mi się, że dzięki temu poród miałam błyskawiczny. Bolące skurcze miałam przez 2 godz. Do szpitala trafiłam o 13:30, a synek urodziła się godzinę później

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów