Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: Buty do biegania

Junior Member

Buty do biegania

Mam pewnien problem, bo nie wiem jak mam wybrac dobre buty do biegania... narazie biegałam w zwyklych adidasach na grubej, nie za miekkeij podeszwie i bdb mi sie w nich cwiczylo. Teraz postanowilam kupic nowe tylko nei wiem jak mam je dobrac by dobrze mi sie w nich cwiczylo. Moze polecicie mi jakis model?

Cool

Witam. Od wielu lat cwiczę taniec i inne formy ruchowe, a od 7dmiu lat pracuje jako instruktor fitness i tańca, więc jakieś doświadczenia mam. wiele par butów wynoszonych i moje wnioski są następujące:

do biegania muszą byc buty z podeszwą i systemem chroniącym staw skokowy, śc. achillesa oraz podbicie stopy - nie należy oszczędzac na takich butach - dla zdrowia i bezpieczeństwa; polecam modele:

- nike air max 316124
    - adidas z serii a3
    w razie pytań, postaram pomóc.

serdecznie pozdrawiam

Junior Member
    Ja miałam farta bo udało mi się kupić fajne butki na jeszcze fajniejszej przecenie Mam model Reebok'a za 119zł )) . Mają całkiem spory wybór, sprawdź, może coś Ci się spodoba bo ceny mają bardzo kuszące. Pozdrawiam!

Senior Member
    Jakiś czas temu kupiłam sobie świetnie buty do biegania - NIKE ZOOM AIR START - trochę mnie kosztowały, ale udało mi się znaleźć je troszkę taniej- buty są świetne - wygodne, noga się nie poci i są odpowiednie zarówno na twarde powierzchnie jak i wszystkie inne. Trochę trzeba jednak zainwestować, żeby kupić dobre buty, bo wcześniej miałam już kilka par i żadne się nie sprawdzały na dłużej.
    Pozdrawiam

Junior Member
    W zwykłych adidasach, tzn. butach typu adidas, czy butach firmy Adidas ? Bo tak szczerze mówiąc, nic lepszego niż Adidas nie znajdziesz - popatrz choćby na te Ezaya Argent . Jeżeli chodzi o bieganie, nie wydaje mi się, że istnieje firma produkująca solidniejsze obuwie niż Adidas.

Junior Member
    Ja biegam w butach Adidas Running Cushion . Są świetnie wyprofilowane i doskonale nadają się do biegania na długich dystansach.

Czy ktos moze polecic jeszcze jakies buty do biegania ??? Adidas Nike Puma itp ??? Sprawdzone przez niego osobiscie

Ja od dawna biegam w butach New Balance. Są miękkie, wygodne i przede wszystkim lekkie. Pierwszą parę kupiłam w sklepie sportowym, ale kolejną już w newbalance.pl. Wiem, że tylko w nich chcę biegać, więc po co chodzić po sklepach skoro można wyszukać odpowiedni model i zamówć sobie z dostawą do domu
    Żałuję tylko, że tak szybko zima przyszła. Teraz pozostaje mi chyba tylko siłowania i bieżnia.

myslę że producent nieważy, muszą być wygodne i usztywniać tylko czesc stopy

Według mnie producent jednak ważny - niektóre marki są odradzane przez fachowców. A jeśli chodzi o pogodę, to powiem Ci Purpuro, że mnie np. pora roku nie przeszkadza - teraz też można biegać. A jak przyjdzie zima i śnieg to też nie zejdę z trasy Możesz też spróbować - może się do tego przekonasz.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów