Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: Buty do biegania

natrafiłam na ciekawy artykuł na temat butów do biegania:
    portalwiedzy.onet.pl/4868,16925,1596440,1,czasopisma.html

Junior Member

Buty do biegania

Assik a w jakim mieście mieszkasz? U nas w Trójmieście jest bardzo fajny sklep z rzeczami tylko do biegania a buty dobierają indywidualnie po testach biegowych na bieżni. Może u Ciebie też jest taki sklep - tego typu sklepy nie są bardzo popularne i wiedzą o nich tylko wtajemniczeni

Senior Member
    A co myślicie o butach new balance??
    Bo gdzieś czytałam, że te buty są jednymi z lepszych jeśli chodzi o bieganie.
    Chciałabym znowu zacząć biegać, ale właśnie potrzebuję nowych butów. I zastanawiam się nad tym, w jakie zainwestować. Zastanawiam się właśnie nad tą marką, ale chciałabym was jeszcze zapytać o opinie.

Senior Member Awatar KAnka
    Puma Velosis I - bardzo polecam!
    Drogie, ale warte swojej ceny, bo biega się wspaniale.
    Niestety biegać po asfalcie i dopiero w tych butach czuję dobrą amortyzację.
    Do tego są przewiewne, lekkie i mają dobrze zrobiony system sznurowania - w wąskich dziurkach sznurówki trzymają się nawet bez zawiązywania.

Senior Member
    Ja jak jeszcze biegałem często (teraz nie mam za bardzo czasu ani ochoty więc tylko krótsze dystanse i rzadko) to nigdy na butach do biegania nie oszczędzałem. Teraz też mam dobre buty, ale już trochę ze mną przeszły Co do new balance to oni rzeczywiście się specjalizują w takich butach i całkiem dobrze im to wychodzi Nigdy nie miałem problemów z tą marką. Z innymi też raczej nie, bo zawsze się starałem nie oszczędzać i dobrze wybierać.

Junior Member
    msvoleyy, zdecydowanie NB t marka godna zarekomendowania. Bardzo wygodne są te buty, lekkie, oddychające, świetnie amortyzują. I długo wytrzymują, są naprawdę solidne. Obczaj sobie nową kolekcję na newbalance.pl w zakładce nowości są.

Senior Member
    No rzeczywiście jest kilka nowych i fajnych bucików. O kurczę, nawet tenisówki są :-) nie wiedziałem że NB robią też tenisówki
    Muszę sobie kupić niedługo nowe buty, to może jeszcze tam zajrzę. Może się jeszcze coś ciekawego pojawi.

Właściwie każdy duży producent ma w swoim asortymencie buty specjalnie do biegania, czy to nike, czy adidas, czy newbalance. Warto zwracać uwagę na podeszwę w takich butach, buty też trzeba dobrać do odpowiedniej nawierzchni. Jeśli ktoś chce biegać po asfalcie, to podeszwa musi być miękka. Fajnie też żeby buty miały jakiś system wentylacji. Jeśli szukasz takich butów możesz zajrzeć na stronę tanisport. pl jest spory wybór. I zwracaj uwagę na podeszwę :-)

Junior Member Awatar foofa
    Ja ostatnio widziałem nowe buty Reeboka - ZigTech - do biegania, mają specjalną podeszwę z pianki, amortyzującą przy bieganiu. Biega się w nich super, nogi się nie męczą tak bardzo!

Senior Member
    ja biegam w butach assics mam juz trzecią parę i jestem zadowolona Trzecia para nie oznacza wcale, że szybko się zużywają są bardzo wygodne, jak biegniesz nie czujesz butów na nogach

Tej firmy uzywałam też butów do gry w tenisa i naprawdę jeśli chodzi o obuwie to dla mnie marka numer 1

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów