Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Wątek: Buty do biegania

Senior Member
    Zgadzam się buty muszą być przede wszystkim wygodne i nie chodzi tu tylko o komfort tylko o zdrowie i kontuzje. W wygodnych butach stopa się nie powinna ruszać, nie powinno być luzu, powinny dobrze amortyzować i stabilizować stopę, ja mam New Balance dokładniej model 1980 i są świetne, lekkie i najwygodniejsze ze wszystkich, które mam

Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to daj znać na jaki model ostatecznie padł wybór,ze swoje strony zawsze chętnie służymy pomocą

Junior Member
    Niedawno kupiłem buty specjalnie do biegania Reeboka i od razu zaczęło mi się lepiej biegać.

Junior Member
    U mnie sprawdzają się buty Fila, są ultralekkie ale troche się brudzą w taka pogodę jak aktualna za oknem...

Junior Member
    W sumie najpierw powinniśmy określić jaki budżet posiadamy na ten cel,bo to istotna kwestia. Poza tym teraz warto szukać ciekawych promocji w sklepach internetowych,w tym również na odzież sportową,rowerową którą znajdziecie u nas na Bici.com.pl

Junior Member
    Ja do biegania rekreacyjnego mam buty za niecałe 200 zł i sprawdzają sie bardzo dobrze.

Do kwoty 200zł spokojnie znajdziesz dobre buty do biegania marki Adidas czy Nike- akurat na naszej stronie wybór jest szeroki,zapraszamy i chętnie pomożemy

Junior Member
    Pewnie! Ważne, żeby były lekkie, jak np. Rosche. Np. Air Force 1 bardzo lubię, ale one są zdecydowanie ciężkie
    Szał na tanie ubrania!

Przede wszystkim zależy od tego na jakim podłożu biegasz. Zerknij na buty na stronce producenta New Balance mają porządne buty do biegania, opisane co do czego, do jakiego typu stopy i na jaką nawierzchnię. Naprawdę warto zainwestować w coś markowego i konkretnego żeby nie nabawić się kontuzji.

Ja biegam sobie rekreacyjnie w adidasach na miękkiej podeszwie i zawsze kupując zwracam uwagę na to, żeby były lekkie. Nie kupuję jakiś drogich i markowych butów bo szkoda mi na to kasy. Idę do zwykłego sklepu albo na targ i tam szukam czegoś niedrogiego i wygodnego dla siebie.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów