Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Ćwiczenia po cesarce !!

Junior Member

Smile Ćwiczenia po cesarce - prosze o rade!!

WItam
    Prosze o poradę i pomoc wszystkich, a w szczególności instruktorów fitness. Nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam temat, poniewaz jestem tu poczatkujaca - wiec w razie czego dajcie znac

Jestem 10 miesiecy po cesarce i niedawno zaczelam ćwiczyc sobie w domu (m.in. pilates). Wiem, ze powinnam to zrobic wczesniej, ale zawsze cos ....... (pewnie niektorzy to znaja ). Moj problem polega na tym, ze odkad zaczelam cwiczyc czuje dokuczliwy bol nad szwem ( w dole brzucha). Bardzo prosze o porade w jaki sposob powinnam sie zabrac za cwiczenia, jakie powinny one byc (dodam, ze mialam rowniez dosc dluga przerwe w sporcie - ok 2 lata).
    Zostalo mi po ciazy dosc sporo kilogramow i bardzo chce wrocic do mojej poprzedniej figury.
    Za wszelkiego rodzaju porady i wskazówki bede BARDZO WDZIECZNA

Aha dodam jeszcze, ze nie jestem w stanie na wyjscia na silownie itp, poniewaz nie mam z kim zostawiac coreczki.

Senior Member Awatar jagienkaFit

to faktycznie moze

być cieżko, ale choc raz weź coreczke na silownie, ale nie ćwicz tylko skonsultuj sie z trenerem areobik bądź instruktorem na siłowni...moze coś doradza, ja bym zapytała lekarz o te bóle..pozdrawiam

Lightbulb

Cytat Zamieszczone przez Iveta Zobacz posta
    WItam
    Prosze o poradę i pomoc wszystkich, a w szczególności instruktorów fitness. Nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam temat, poniewaz jestem tu poczatkujaca - wiec w razie czego dajcie znac

Jestem 10 miesiecy po cesarce i niedawno zaczelam ćwiczyc sobie w domu (m.in. pilates). Wiem, ze powinnam to zrobic wczesniej, ale zawsze cos ....... (pewnie niektorzy to znaja ). Moj problem polega na tym, ze odkad zaczelam cwiczyc czuje dokuczliwy bol nad szwem ( w dole brzucha). Bardzo prosze o porade w jaki sposob powinnam sie zabrac za cwiczenia, jakie powinny one byc (dodam, ze mialam rowniez dosc dluga przerwe w sporcie - ok 2 lata).
    Zostalo mi po ciazy dosc sporo kilogramow i bardzo chce wrocic do mojej poprzedniej figury.
    Za wszelkiego rodzaju porady i wskazówki bede BARDZO WDZIECZNA

Aha dodam jeszcze, ze nie jestem w stanie na wyjscia na silownie itp, poniewaz nie mam z kim zostawiac coreczki.
    Witaj! A czy ten ból pojawia się po ćwiczeniach czy w trakcie ich wykonywania?
    Do ćwiczeń w domu bardzo polecam Gymstick oraz Fit ball

urządzenia te zajmują mało miejsca, dają ciekawe rezultaty, pomagają również w rehabilitacji, odciążają kręgosłup a przez szeroką gamę ćwiczeń nie nudzą się szybko

Junior Member
    Niestety ból odczuwam zarówno w trakcie jak i po ćwiczeniach. Juz wydawało mi sie że nieprawidłowo wykonuje ćwiczenia, ale tak nie jest - ten ból jest bardzo podobny jak po operacji...........
    Jeśli chodzi o przyrządy do ćwiczeń, to ostatnio sie juz zastanawialam czy nie kupic sobie poprostu rowerek............albo steper. Ale w tym momencie nie moge sobie pozwolic na jakiekolwiek wydatki, poniewaz jestem swiezo po przeprowadzce, co dosc mocno nadszarpneło nasz portfel. Wiec jak narazie pozostaja mi tradycyjne cwiczenia w domu.

Junior Member
    wIDZE, ZE TU DOSC CIEZKO SIE MOZNA SPODZIEWAC ODPOWIEDZI NA NASZE PROBLEMY. i TO NIE CHODZI TYLKO O MOJ PROBLEM (CO PEWNIE FACHOWCOM WYDAJE SIE ZWYKLY LUB SMIESZNY) ALE ROWNIEZ O problemy INNYCH UZYTKOWNIKOW.

na tym forum jest sporo chętnych do pomocy osób
    niepokojące są u Ciebie te bóle - kiedy wyjaśnisz je z lekarzem na pewno ktoś Ci pomoże z doborem ćwiczeń

Junior Member
    Byłam u lekarza i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Bóle pojawiły sie dlatego, ponieważ miałam bardzo długą przerwe w ćwiczeniach i za duzy wysiłek sobie zafundowałam chyba na pierwszy ogien po cesarce
    Wiec teraz jesli juz wiem ze wszystko oki to prosze o POMOC - jakis zestawik cwiczen, bo serio jestem bliska załamania. Robie Cwiczenia dla kobiet po porodzie i po cesarce, ale czuje juz powoli ze sa one , ze tak powiem za delikatne no i nie widze efektow Brzuch mi odstaje jak w 7 miesiacu, nogi, pupa i TE BOCZKI MASAKRA
    Bede wdzieczna za podpowiedz co robic
    Fajnie by było gdyby ktos mi podrzucil co i jak sie odzywiac, aby nie tyc i aby ta waga szła w dół. Mimo, ze naprawde staram sie w miare moich mozliwosci prawidlowo odzywiac i nie dojadac, ciagle mam uczucie pełnego, zoladka no i niegdzie niestety nie ubywa mi tluszczyku (ktory po zaprzestaniu karmienia persia pojawial sie jak wsciekly);/

Junior Member
    Juz pisałam na innym watku, ale tu sie jeszcze raz powtorze. Jesli kots zna jakies fajne i skuteczne zestawy cwiczen ( w domu co mozna wykonac) lub ma jakies filmy dvd z ćw. to jestem Bardzo chetna
    Pozdrawiam

Wyjście do klubu fitness nie wchodzi w rachubę?

Junior Member
    Niestety jak narazie nie :/ Musze na dzien dzisiejszy sie zadowolic tym co pocwicze w domu. W grupie wiem, ze razniej ( bo swego czasu juz chodzilam na aerobik ) i wieksza motywacja.
    Pozdrowka

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów