Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: jakie spodnie na fitnes?

Junior Member

jakie spodnie na fitnes?

jakie sa najlepsze spodnie? chce spalic troche tluszczyku a wiem ze renomowane firmy sprzedaja specjalne spodnie do cwiczen ! jaka róznica ktore wybrac/ prosze sie podzielic inf

dziekuje

Senior Member Awatar jagienkaFit

to zadna krypto- reklama

ale ja przetestowałam odziez do fitnessu Expedusa i jestem zadowolona pozdrawiam

Smile Duzo fajnych ubranek w jednym miejscu...

Hejka,
    Najlepiej sie cwiczy w czyms co oddycha anie jakis sztucznych materialach w ktorych mozna sie zapocic na smierc

Junior Member
    Post powyżej jest chyba reklama? :/ Ja nie kupuję przez internet, bo nie mogę przymierzyć ubrania, więc bałabym się aż tak ryzykować. Jak jest z rozmiarami różnych firm każdy wie. Spodnie powinny przepuszczać powietrze i być bardzo wygodne. Teraz w sportowych sklepach jest spory wybór. Ja mam komplet reeboka i jestem b. zadowolona. Pozdrawiam.

Junior Member
    Zakupy przez internet to żadne ryzyko. Ja w ten sposób skompletowałam 3/4 swojej garderoby i nigdy nie miałam problemu. A poza tym jeśli wybierzesz zły rozmiar, zawsze można wymienić. To jest świetna opcja dla ludzi zapracowanych. A wracając do tematu to chodzę na fitness w legginsach, które równie dobrze nadają się do joggingu (kupiłam je na tanisport.pl). Przez cały trening czuję się komfortowo, bo zrobione są "oddychającego materiału".

Senior Member
    Też jestem zdania, że najlepiej się ćwiczy w rzeczach, które wykonane są z "oddychających " materiałów. ale jak się chce ćwiczyć to przede wszystkim należy wybrać rzeczy wygodne. żeby nie krępowały ruchu,
    I też jestem zdania, że kupowanie ubrań przez internet wcale nie jest zbyt dużym ryzykiem. Sama tak często kupuję, a takie zakupy oszczędzają nasz czas i pieniądze

Senior Member
    przede wszystkim tkaniny, które oddychają, a do tego wygodne, ja ćwiczę w spodniach 3/4 firmy expedus i jestem generalmnie zadowolona

Ja również skompletowałam w znacznym stopniu swoją garderobę przez Internet i jestem bardzo zadowolona z zakupów - pasują, a do tego oszczędziłam czas i pieniądze. I zgodzę się z tym, że dobrze zainwestować w dres z oddychającego materiału - dużo większy komfort ćwiczeń.

Ja mam mega uniwersalny zestaw ciuchów do ćwiczeń.
    I na squasha i na fitness mam te same getry Under Armour. Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale jest mi w nich strasznie wygodnie i co najwazniejsze - są własnie z tego oddychającego, termoaktywnego materiału, czyli wchłaniają pot.
    Dodam, że są długie... rozważam opcje kupienia teraz wersji letniej przed kolanko, albo do kolana... chyba, że po prostu skrócę, albo podwinę

Senior Member
    To zależy. Jak chcesz spalić jak najwięcej to chyba jakieś długie dresowe, żeby jak najwięcej wypocić :-) ale możesz też zainwestować w odzież termoaktywną jak już tu kilka osób pisało. Zazwyczaj widzi się osoby jednak w zwykłych ciuchach. t-shirt + spodnie dresowe, to taki standard :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów