Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: jakie spodnie na fitnes?

Junior Member
    purpura, mam konkretne pytanie, jestem właśnie w trakcie kompletowania ekwipunku do biegania, i zastanawiam się nad tymi spodniami tanisport.pl/nike/Spodnie_Nike_381497010/Product.aspx
    czy one są wykonane z oddychającego materiału ? Patrzyłem na ciuchy z lini, której używasz, ale niestety są one zbyt obcisłe jak na mój gust.

Junior Member
    Ja nie ćwiczę w spodniach oddychających i jakoś nie pocę się, jak to koleżanka nazwała "na śmierć". Godzina na stepie czy ABS to nie maraton na 40km. Na fitness polecam firmę 2skin. Mam spodnie tej firmy i czuję się w nich świetnie, tak jakbym nic nie miała na sobie. Na długim joggingu rzeczywiście przyda się coś oddychającego. Firma Under Armour jest godna polecenia, dużo droższa, no ale jeśli ktoś jest zapolonym biegaczem to może warta tych pieniędzy.

Spodnie na fitness?

Hej.Ja zakładam piankę ktora mam na brzuchu i na udach i na to jeszcze dresy!Podczas ćwiczeń wypacam tłuszcz hahah.Są efekty a to jest najważniejsze.

Senior Member
    Jeżeli chodzi o kupno przez internet to to nie ma sie czego bac,wystarczy wybrac tylko dobry i sprawdzony sklep. A co do spodni,to mi o wiele wygodniej jest w spodenkach.

ja ćwiczę w legginsach
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member

spodnie

Jest taka nowa marka, nie wiem czy znacie. Nazywa się under armour. To są profesjonalne stroje sportowe. mają kolekcję męską i damską - z resztą bardzo ładną. Zobaczcie sobie na stronę sklepu FA-POL, oni handlują tymi ubraniami

Cytat Zamieszczone przez ActiveStargard Zobacz posta
    ja ćwiczę w legginsach
    Ja też lubie leginsy, byleby były krótsze, takie troche za kolano.

Junior Member

Under Armour

Oj znam markę Under Armour- mają bardzo profesjonalne i bardzo dobrej jakości stroje do uprawiania sportu- m.in fitnessu , od koszulek damskich, męskich po czapki z daszkiem. Fajnie i konkretnie jest ta odzież opisywana na specjalistycznym sklepie sportowym- hike. Tydzień temu zakupiłam w tym sklepie luźne i wygodne szorty oraz soczysty zielony t-shirt z dekoltem literki V. Marka UA jest bardzo znana i ceniona zwłaszcza przez sportowców Polecam odzież z tej linii

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Pasquda Zobacz posta
    Hejka,
    Najlepiej sie cwiczy w czyms co oddycha anie jakis sztucznych materialach w ktorych mozna sie zapocic na smierc
    Tak, tylko naturalne. Leginsy i po sprawie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów