Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: A wy gdzie kupujecie ciuszki fitness?

Smile A wy gdzie kupujecie ciuszki fitness?

hejka,
    Ja ostatnio kupilam przez internet Koszulki i spodnie z gwinnera, no i komplecik 2skina. jestem zachwycona Balam sie tez kupowac przez internet, ale sklep okazal sie naprawde w porzadku, duzy wybor, mily kontakt. polecam

Gdzie kupujecie ciuszki fitness, i w jakich wam sie najlepiej cwiczy??

Junior Member
    Ja kupiłam sobie komplet reeboka i jestem bardzo zadowolona, jest wygodny i przepuszcza powietrze. Przez internet nie ryzykuję z ubraniami w ogóle, bo nie mogę dotknąć i sprawdzić tkaniny, a tym bardziej czy rozmiar będzie dobry..A wiadomo, rozmiar, rozmiarowi nie równy. Dlatego wolę pójść i sama przymierzyć. Niedługo chyba wszystko ludzie będą kupować przez internet Ja wolę tradycjonalnie i mieć pewność, że wszystko będzie ok.

Senior Member
    Ostatnim moim zakupem była bokserka firmy Domyos - specjalizującej się w odzieży fitness. Kupiłam ją na stronie sklepu Decathlon. Główna zaleta tej serii ubrań to dobra jakość przy naprawdę optymalnej cenie. Posiadam już stanik sportowy oraz rybaczki i długie spodnie dresowe - materiał jest dobrej jakości, jestem zadowolona także z wygody noszenia i trenowania Bokserkę kupiłam w starej cenie - ok 60 zł, ale teraz jest za 25zł... Tak to jest jak człowiek się spieszy. Polecam:
    Nie polecamy sobie linków - Admin/

Junior Member
    ja kupiłam spodnie rybaczki z takim różowym pasem są świetne i taką zółtą bokserkę też super na nie podajemy linków - Admin firma chyba wchodzi na rynek i szczerze mówiąc jakościowo są super no i ceny mają ok - jak wpadnie mi kasa na pewno coś jeszcze kupie
    naprawdę polecam

Talking Bodytemple.pl

Zerknij na www.fit.pl/sklep - w tym sklepie również - Admin - tam maja duzy wybor ciuszkow fitness i nie tylko... 8-) sa tez specyfiki odchudzające, kremy na cellulit i rozstepy.. odzież damska i takie tam

Junior Member
    Ja wszystki ubrania i obuwie sportowe kupuje na [nie podajemy linków - admin] , jakiś czas temu kupiłam super podkoszulek Reeboka był bardzo przeceniony, a do tego szybka wysyłka i miła obsługa. Przekonałam się i to jest dla mnie sprawdzony sklep. Teraz szykuje się do zakupu butów na zimie i prawdopodobnie też kupie u nich.

Tanisport ma bogatą ofertę. Kupuję tam dosć często, przeważnie buty i podkoszuliki, chociaż ostatnio zamówiłam spodnie do jogi( zaczynam przekonywać się do tej formy ruchu).Jeśli chodzi o strój do fitnessu to najważniejsza ma być wygoda- a to jak wiadomo indywidualna sprawa. Moje znajome lubią ćwiczyć w getrach a ja bym się trochę krępowała. Tyle pomysłów na strój ile kobiet

Junior Member Awatar Khady
    ja mam komplet ubrań firmy reebok i jestem bardzo zadowolona bo fajnie w nich wyglądam, podkreślają moją figurę
    niedawno jeszcze dokupiłam bluzeczki z nowej ich kolekcji i są jeszcze fajniejsze

A ja albo kupuję na straganie jakieś zwykłe getry, bo tylko w nich ćwiczę i biegam, albo koszulki na newbalance.pl
    Zamówiłam tam buty, więc wiem, że firma sprawdzona, dlatego zamawiam
    Podczas ćwiczeń nie przejmuję się tym, czy ciuch podkreśla moją figurę czy nie, ma być po prostu wygodny

Senior Member
    dokładnie strój ma być wygodny i funkcjonalny. Ja lubię ubrania expedusa, to naprawdę dobra marka. Nie jestem przekonana do zakupów przez internet, zawsze lepiej przymierzyć strój, żeby potem nie było że coś jest za długie, a coś za krótkie

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów