Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: A wy gdzie kupujecie ciuszki fitness?

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    dokładnie strój ma być wygodny i funkcjonalny. Ja lubię ubrania expedusa, to naprawdę dobra marka. Nie jestem przekonana do zakupów przez internet, zawsze lepiej przymierzyć strój, żeby potem nie było że coś jest za długie, a coś za krótkie
    No bo wcześniej najlepiej zmierzyć się w tę i wewte żeby nie było problemów. Kręciłam nosem podczas pierwszego internetowego zamawiania ciuchów na fitness, ale później poszło jak z płatka.
    Wbrew pozorom ciężko jest zamówić za duże albo za małe ubrania. Firmowe ciuchy mają to do siebie, że jednak są dobrze skrojone. Ja miałam to szczęście, ze dobrze trafiłam

Senior Member
    U mnie to w dużej mierze zależy od tego, co chcę kupić, bo czasem się zdarza, że idę po prostu do jakiegoś sportowego sklepu, a czasem kupuję ubrania przez internet ( w sytuacjach kiedy nie mam czasu, żeby iść do sklepu). Teraz znowu zaczęłam chodzić na fitness i chcę sobie kupić dobrej jakości ubrania. Myślałam o Under Armour, ale chyba w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko zrobienie zakupów przez internet w fa - pol.

Senior Member
    Ja sobie w tym sklepie kiedyś kupiłem koszulkę termoaktywną i jestem z niej zadowolony. Dodatkowo under armour to dobry wybór. Ciuszki mają dobrej jakości. Koszulkę mam i do biegania i czasem gram w niej w piłkę. Jeśli ktoś intensywnie uprawia sport to warto takie termoaktywne ciuchy kupić.

Junior Member

Fajne ciuchy ma pure lime, kupiłam bluzkę z dodatkowym stanikiem na leafit.pl. Jest b.ok. , dobrze trzyma, ale oczywiście ćwiczę w staniku. Przepuszcza powietrze i rano jest sucha( z reguły..) mam ją od 3 tygodni i jestem zadowolona. Ładnie mnie wyszczupla, wszystkie ich bluzki i topy mają taki kobiecy fason. Teraz poluję na spodnie. Mam długie nogi, dlatego zwykle wybieram spodnie 3/4, ponieważ tzw długie kończą się nad kostką. :razz:

Ja się już nie boje kupować w sieci. Kiedyś też miałam obawy, ale im więcej udanych zakupów tym mniej obaw. Do stacjonarnych sklepów też chodzę oczywiście, ale w sieci można często znaleźć jakieś unikalne ciuszki, których nie ma w normalnych sklepach. Możesz luknąć sobie na tanisport.pl jest spory wybór ciuchów i butów.

Junior Member

Smile

Teraz już regularnie kupuję w sieci. Moje ulubione miejsce to www.2skin.pl Ciuchy są świetne, dobrej jakości, jak by były szyte wprost na moją figurę. Nie wypychają się kolana, materiał się nei mechaci, jest milutki, bardzo dobrze się nosi. Sklep ma duży wybór, każdy produkt ma swoje wymiary, poza tym obsługa sklepu jest bardzo pomocna !!! Polecam

Senior Member
    Tak sie składa ze również zajmuje sie sprzętem fitness,wiec zapraszam na swoja strone www.fitness4you.pl a w razie pytań służę pomocą na forum.

Senior Member
    ostatnio odkryłam fa-pol.pl, gdzie można znaleźć sportowe ciuchy dla osób, które bardziej poważnie podchodzą do sportu, czyli termoaktywne,dopasowane i przeznaczone do większego wysiłku fizycznego, są idealne do wszelakiego rodzaju sportów, także sklep przyda się dla każdego sportowca

Senior Member
    Jeżeli chodzi o strój i obuwie fitness,to zapraszam również do mojego sklepu Buty powinny być przede wszystkim wygodne,a strój nie powinien krępować Twoich ruchów podczas ćwiczeń. To bardzo ważna sprawa.

Junior Member
    Mnie ostatnio zafascynowała bielizna termoaktywna, gdyż można ją wykorzystywać praktycznie w każdej formie aktywności fizycznej, i spisuje się świetnie. Za równo na ciepłej siłowni, jak i mroźnym stoku. Np Odlo ma 4 serie temperaturowe owej odzieży ( zapoznać się z nimi można na siulagrande.pl ), i do wielu aktywności można dobrać idealny "ciuch", który nie będzie ani za ciepły, ani za zimny.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów