Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: siły przybywaj

Junior Member

siły przybywaj

Cześć.
    Chciałabym radę. Otóż: odżywiam się raz dobrze (owoce warzywa), raz źle, czasami bardzo źle (ale to takie 1-3 dniowe odskoki). Dużo chodzę, ale niestety nie ćwiczę. Nie ćwiczę, bo nie mam siły. Nawet jak miesiącami odżywiam się zdrowo, nie prybywają mi siły. Wowczas jem czipsy, słodycze po czym czuję się jeszcze gorzej, jeszcze słabsza. Znów wracam do dobrej diety. I nic, ciągle jestem zmęczona. Spie normalnie, wyniki dobre. Moja aktywnosc ruchowa jest zerowa. Kiedyś uprawiałam wiele sportów - trenowalm do 5h dziennie - bieganie, joga, silowe. To bylo 3 lata temu. A teraz siły nie mam na nic. Fakt, ze to może przez pracę. Ale weekendami nic nie jest w stanie zmusić mnie do ćwiczeń. Nic... Co radzicie? Dodam, ze mam sylwetkę pół na pół: od pasa w górę nastolatka: mały biust, cieniutkie rączki a od pasa w dół mocne nogi (uda, łydki). Jakie ćwiczenia i co jest dla mnie odpowiednie? Dodam, ze bardzo szybko nabieram masy mieśniowej. Po kilku seansach na siłowni uwydatniają mi się mięsnie, których widoku nie lubię. I co zrobić z tym ciągłym brakiem energii. Bylam u lekarzy. Tez nie wiedzą ... Aha jestem szczupla i wysoka, nie chce nic zrzucać. Chcę mieć energię i dobre samopoczucie.

Junior Member
    Cześć, co takiego się wydarzyło że przestałaś kiedyś tam ćwiczyć????
    może tu jest odpowiedź czemu czujesz się osłabiona... albo w pracy jest odpowiedź... albo w życiu osobistym... ale sily nie masz na ćwiczenia czy tez na co dzień... może po takiej przerwie w treningach jesteś na poziomie tak małej wydolności że ci się wydaje że nie masz siły bo pamiętasz jakiego powera miałaś kiedyś - może powoli małymi kroczkami będziesz ją zdobywać... może na początek odpowiednie ćwiczenia to będą takie które sprawiają ci frajdę... no nie wiem czy też jestem na tyle kompetentna jestem by Ci doradzac bo w sumie to ja amator jestem.. pozdrawiam
    niech moc będzie z Tobą

Senior Member Awatar jagienkaFit
    witaj tez mialam problemy z samopoczuciem;/ zmieniłam dietę, wprowadziłam odpowiednie skladniki odżywcze, wodę i pomalutku ćwiczenia -to jest odpowiedz, zapraszam na priv

warto by było zastosować taką aktywność fizyczną, która będzie sprawiać satysfakcję i będzie zgodna z predyspozycjami, wówczas zawsze będzie chęć do ćwiczeń, i nic nas nie będzie przymuszać, bo będziemy robić cos co lubimy

Senior Member Awatar jagienkaFit
    właśnie - ja np. nie lubię biegać a uwielbiam pływać i godzinami mogę siedzieć na aerobiku, chodzi o to by ćwiczyć dla przyjemności a nie z przymusu

Witaj!

Cytat Zamieszczone przez yamilla Zobacz posta
    Cześć.
    Chciałabym radę. Otóż: odżywiam się raz dobrze (owoce warzywa), raz źle, czasami bardzo źle (ale to takie 1-3 dniowe odskoki). Dużo chodzę, ale niestety nie ćwiczę. Nie ćwiczę, bo nie mam siły. Nawet jak miesiącami odżywiam się zdrowo, nie prybywają mi siły. Wowczas jem czipsy, słodycze po czym czuję się jeszcze gorzej, jeszcze słabsza. Znów wracam do dobrej diety. I nic, ciągle jestem zmęczona. Spie normalnie, wyniki dobre. Moja aktywnosc ruchowa jest zerowa. Kiedyś uprawiałam wiele sportów - trenowalm do 5h dziennie - bieganie, joga, silowe. To bylo 3 lata temu. A teraz siły nie mam na nic. Fakt, ze to może przez pracę. Ale weekendami nic nie jest w stanie zmusić mnie do ćwiczeń. Nic... Co radzicie? Dodam, ze mam sylwetkę pół na pół: od pasa w górę nastolatka: mały biust, cieniutkie rączki a od pasa w dół mocne nogi (uda, łydki). Jakie ćwiczenia i co jest dla mnie odpowiednie? Dodam, ze bardzo szybko nabieram masy mieśniowej. Po kilku seansach na siłowni uwydatniają mi się mięsnie, których widoku nie lubię. I co zrobić z tym ciągłym brakiem energii. Bylam u lekarzy. Tez nie wiedzą ... Aha jestem szczupla i wysoka, nie chce nic zrzucać. Chcę mieć energię i dobre samopoczucie.
    Kiedyś też miałam podobny problem. Zdrowo się odżywiałam i zero siły. A przy tym ważyłam 30 kg przy wzroście 164 cm. Moja ciocia podpowiedziała mi, że powinnam pić na śniadanie i kolację posiłek odżywczy. I tak też uczyniłam. Znalazłam darmową konsultantkę i dzięki jej konsultacji i temu posiłkowi mam dużo więcej energii i zdrowe odżywianie.
    Polecam Ci go, ponieważ sama sprawdziłem ten posiłek i uważam, że może baaaardzo Ci pomóc.

Jak praca Cie meczy - zmien prace.
    Jesli nie masz sily na nic - zmien diete.

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Polecam zbadać krew pod kątem niedoboru witamin i pierwiastków.

Uprawnienia umieszczania postów