Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Biceps, odpowiedni?

cosiek
    Guest

Biceps, odpowiedni?

Mam 17 lat i regularnie ćwicze od dwóch lat. Ćwicze przeważnie hantlami 3 i 4 kg na różne partie mięśni , ćwicze dodatkowo spręzynami i "ściskaczem". Interesuje mnie, czy przy wzroście 182 cm i wadze 65 kg biceps - 31 cm jest dostateczny. Oczywiście planuje dalej ćwiczyć, lecz zastanawia mnie, czy to dobry rezultat. Ćwiczae w warunkach domowych.
    Aha i jeszcze jedno pytanie czy taki trening jest dobry?
    Pozdrawiam

Cześć.
    Powiem tak mam 18 lat, 186cm i waże 82 kg a mój biceps to 33 cm.
    Jak na swoją wagę to masz dobry obwód według mnie.
    Też ćwiczę w domku mam ławeczke pod sztangę, sztangę max obc. 38 kg,
    2x hantle 6,5 kg oraz jeden 12kg, ławeczke na bzruszki, ściskacze jak to nazwałeś i expander.
    Moim zdaniem mógłbyś sobie kupić cieższe hantle ponieważ te twoje to są chyba bardziej do fitnessu oraz trzeba sobie zwiększać wymagania.

Junior Member
    Ja mam 19 lat mam 43 w bicepsie i waże 101 kg!!!Uważam że to mało chodze co 2 miesiące na siłownie a biceps trenuje co 23 dni!!!Wtedy są najlepsze efekty!!!

Junior Member
    Sorka pomyliłem się ćwicze co 2-3 dni a nie co 23!!!Dodam jeszcze że bicepsu nie można ćwiczyć codziennie!!!Lepiej ćwiczyć oddzielnie biceps i triceps daje naprawde dobre efekty!!!Oczywiście dieta i odżywki!!!

Ja ćwiczę biceps z tricepsem co tydzień. Może bym ćwiczył częsciej, ale wtedy nie miałbym czasu na inne partie. Kiedyś ćwiczyłem prawie codziennie różne partie, ale to chyba nie było zbyt dobre. Teraz ćwiczę 4x w tygodniu. Muszę sobie jeszcze ułożyć dietkę i dopracować trening, a pózniej przejść na kreatynę.

Cytat Zamieszczone przez Łukasz P
    Ja mam 19 lat mam 43 w bicepsie i waże 101 kg!!!Uważam że to mało chodze co 2 miesiące na siłownie a biceps trenuje co 23 dni!!!Wtedy są najlepsze efekty!!!
    co 2 miesiace? 101 kg pewnie niezla nadwaga :roll:

pzdr!!

Michał

Ja mam 17 lat wysokośc 1.75 waga 65 w bicepsie 34 a klata 95. ćwicze w domowych warunkach. hantle 7.5 kg. i spręzyna.

Senior Member
    no tak trening czyni mistrza a czy oprócz ćwiczeń wspomagasz się jakimiś suplementami?? Bo wiem, że odpowiedni trening to połowa sukcesu, ważna jest dobra dieta, często też ludzie, którzy ćwiczą wspomagają się suplementami jeśli chcesz kupić dobre suplementy powinieneś zajrzeć na stronę www.fit.pl/sklep - :-) . Jeśli jeszcze nie wspomagasz się się żadnymi suplementami. Jeśli chodzi o Twoje pytania to moim zdaniem wszystko jest jak najbardziej ok ale pamiętaj, żebyś się nie przećwiczył. I skoro ćwiczysz w domu to może powinieneś dla pewności skonsultować swój trening z jakimś trenerem??

Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Ja ćwiczę biceps z tricepsem
    Ja sam zaprzestałem takiego treningu, dlaczego w momencie gdy kończysz bicka i później przechodzisz na triceps, mięsień bicepsa się skraca ponieważ zostaje naciągany przez triceps. Sam to zmieniłem i ćwiczę plecy bicho oraz klatka triceps.
    Pozdrawiam

Junior Member

Talking Biceps

Witam mam w bicepsie 32cm
    wzrost: 185cm
    Waga: 65kg
    Nie chodzę na siłownię, ale w domu sobie cisnę :-D
    Jestem raczej z tych szczupłych, wysokich
    Chciałem się dowiedzieć jaka jest średnia bicepsu w wieku 18lat???
    Ile cm muszę podbić. Ćwiczę codziennie, ale nie długo żeby mięśnie się bardzo nie wysilały jakieś rady??? tylko bez wspomagaczy. Chcę sobie ciało wyrzeźbić

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów