Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: efekty fitnesu

na wysmuklenie jak najbardziej pilates, streching, głównie rozciąganie
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Smile

Zgadzam się, po prostu podczas kolejnego treningu porozmawiaj trenerem. Oni wiedzą co robią. Ja mam teraz złamaną rękę i nie mogę ćwiczyć tego co chcę, ale jak tylko zdejmą mi gips idę i niech mój trener mnie pokieruje. Trzeba się pytać u źródła. Pozdrawiam

Junior Member

Postaw na treningi aerobowe

Ja ćwiczę jedynie aerobowo i to też jest w stanie ładnie ujędrnić poszczególne partie ciała. Biegam truchtem lub ćwiczę na hoola-hopie. Polecam Ci gorąco to drugie! Po miesiącu schudłam 5 kg, a ciało zrobiło się bardzo jędrne - szczególnie fajny efekt na tyłku i udach (o ile hoolasz z lekko ugiętymi nogami). Polecam gorąco. Jedyny problem, jaki może się pojawić to zbytnie obciążenie stawów kolanowych, które po jakimś czasie objawia się w bólu. Wtedy niezwłocznie kup sobie jakiś środek przywracający stawom dobrą kondycję. Ja stosowałam jakieś suplementy, ale nie pomagały, potem kupiłam w aptece sól leczniczą do kąpieli Salco i efekt po 3 tygodniach był świetny. Bóle przeszły i mogłam dalej poddać się ćwiczeniom.
    Proponuję zrezygnować z twardych ćwiczeń na fitnessie i skupić się na ćwiczeniach trochę bardziej długotrwałych, lecz mniej intensywnych, a na pewno efekty szybko się pojawią. Pozdrawiam

Hej ja również postawiłam bardziej na ćwiczenia aerobowe i widzę dużo lepsze efekty niż wtedy gdy ćwiczyłam siłowe. Teraz więcej czasu spędzam na steperach i orbitreku i naprawdę widzę dużą różnicę! Oczywiście ćwiczenia siłowe też wykonuję, ale o połowę mniej niż wcześniej, bo i tak nie widziałam żadnych efektów.

Senior Member
    Bo to zależy od efektu jaki chcemy uzyskać. Jeżeli zależy nam na sile, to tylko trening siłowy. Jeżeli natomiast chcemy mieć dobrą kondycję i zrzucić kilka kg, to ćwiczenia aerobowe oraz fitness będą niezastąpione.

Junior Member
    od jakiegoś czasu uczęszczam na zajęcie aqua aeribiku prowadzone przez Szkołę Pływania Fregata Swimming (http://www.fregata.com.pl/). Na początku miałam pewne obawy, bo nie potrafię pływać i byłam sceptycznie nastawiona do tego typu formy aktywności, ale teraz mogę potwierdzić, że to rewelacyjne rozwiązanie dla osób chcących poprawić nie tylko kondycję, ale również i sylwetkę woda wszystko wyciągnie hehe. wszystkim bez obaw mogę polecić ta szkołę - profesjonalni trenerzy potrafią zdziałać cuda

Słyszałam, że taki aqua aeorbik nieźle działa. Ale ja jestem dość niska a czasem w takim basenie woda jest na dość wysokim poziomie.
    Ja teraz zastanawiam się, czy nie wybrać się na vacu. Słyszałam, że efekty sa niezłe.
    http://www.arena.pl/vacu-activ,2860.html

Aqua aerobic jest super! Nie chodzę regularnie, mialam okazje brac udzial w takich zajeciach na wakacjach w egpicie. Zajecia trwały ok 30min..a czlowiek byl tak zmeczony jak nie wiem! A jakie zakwasy w nogach, luuudzie .. haha, ale bylo warto. Jesli macie mozliwosc i czas, ktorego mi brakuje, chodzcie. Warto.

Junior Member
    Rzeczywiście, aqua aerobic jest extra, ćwiczenia w wodzie dają jeszcze lepsze efekty niż zwykły aerobic

Ja się jakoś nie mogę zdecydować na aquaerobik. No nie wiem, chyba wolę basen. Ale kto wie, może się przekonam Samo kręcenie hula hop chyba już mi nie wystarczy

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni