Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: efekty fitnesu

:)

To może zumba... taniec, muzyka, rozrywka i wysiłek

Zumba? Myślałam o tym. Słyszałam, że to daje niezłe efekty. Zobaczymy, rozejrzę się u siebie, gdzie można znaleźć Zumbę. Będę miała już swoje postanowienie noworoczne

------------
    arena.pl

Junior Member
    Zumba jest bardzo fajna. Jest to skuteczny sposób na tracenie kalorii i dobrą zabawę jednocześnie. Jeżeli ktoś lubi taniec, jest wręcz idealna. Nie dość, że się na niej zwykle niesamowicie wypocę, to dodatkowo poprawia mi humor. Same pozytywy .

Wiem, słyszałam o tym, że zumba jest świetna. Trochę obawiam się tych układów, ale ponoć szybko można je przyswoić. No więc dziewczyny, zaczynam od stycznia!

Junior Member

Najlepszy fitness we Wrocławiu!

Witam. Szkoła Tańca i Fitness Dynami zaprasza na zajęcia do naszego klubu, który mieści się przy ulicy Skrzydlatej (boczna Bajana) we Wrocławiu. Zajęcia prowadzimy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zajęcia, które odbywają się w naszym klubie:

* Zumba
    * ABT
    * Step&Tbc
    * Fitball (zajęcia z użyciem piłek)
    * Pilates
    * Cellu Stop
    * Zdrowe Plecy

Oprócz tego zajęcia taneczne takie jak salsa czy taniec brzucha, możliwość dołączenia do grupy w każdej chwili. Organizujemy kursy tańca towarzyskiego i salsy cubany.

Tworzymy dziecięcą formacje tańca nowoczesnego oraz balet.

Zapraszamy na naszą stronę:

http://dynami.info/taniec-wroclaw.html

Junior Member
    Dzięki za namiar na tą szkołę,nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Poza tym sam taniec to ruch i aktywność fizyczna,wiec dzięki temu także możemy pozbyć się zbędnych kg z naszego ciała.

Senior Member
    Jeżeli ćwiczenia są wykonywane to efekty powinny być niezłe. Najlepiej ćwiczyć w klubie fitness pod okiem trenera personalnego, jest taka możliwość w Saturn Fitness w Warszawie mając karnet miesięczny, nic się nie dopłaca.

Mi kiedyś mówiła masażystka, że są ludzie którzy mają tendencje do tego że ich mięśnie rosną przy ćwiczeniach, podczas gdy u innych pozostają smukłe - tak jak na przykład u biegaczy długodystansowych.
    Wydaje mi się, że porady, które już dostałaś są rozsądne - połączenie kardio i rozciągania powinno pomóc. Powodzenia

Poniekąd tak,ale pamiętaj że biegacza trenuj z reguły jedną dolną partię mięśni,nie tak jak w przypadku kulturystów że dzięki ćwiczeniom na atlasie czy ławeczce mogą kształtować każdą partię i rozwijać mięśnie. Każdy trening przynosi efekt,potrzeba tylko czasu aby go zauważyć.

Junior Member
    Rozwinełaś mięśnie nóg,co podczas cwiczeń jest nieuchronne,napewno Twoje nogi ładniej sie prezentują.zaznaczam ze rower dosc znacznie rozwija mięsnie ud.może teraz zaiteresuj sie pilatesem popracowac troszke nad przywodzicielami,głownie unoszenie nóg do boku,duzo rozciagania ,ogranicz juz prace siłową nóg ,jesli uwazasz ze sa zbyt umiesnione,jesli masz cos ogólnie zrzucic z wagi to obwod ud takze sie zmniejszy co dodatkowo wysmukli nogi.cwiczenia pilates znajdziesz na you t

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni