Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: efekty fitnesu

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Zumba to super polaczenie przyjemnego z pozytecznym, zdrowie i taniec

Senior Member
    Twoje nogi nie tyją, tylko są bardziej umięśnione porozciągaj trochę te mięśnie streching i pilates będą świetną alternatywa do tego ćwiczenia z gumą rozciągającą w domu.
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Junior Member
    Te twoje napakowanie to chwilowy efekt, kiedy to przyrost mięśni jest szybszy, niż spalanie tkanki tłuszczowej, co jest normalne i dlatego masz podwójny efekt przybierania na masie. Musisz nadal ćwiczyć, rower też jest wskazany i pomału tłuszczyk będzie się spalał, a mięśnie będą coraz bardziej widoczne i będziesz miała wymarzony efekt. Cierpliwości! Nie wszystko od razu, kochana:-)

Senior Member
    U mnie najszybciej było widać efekty po bieganiu, najbardziej widać to na wadze, szybko się spala kalorie. Jak zaczynałem biegać najważniejsze dla mnie były dobre buty, żeby nie bolaly mnie stopy, NewBalance pod tym względem wygrywały z innymi, polecam model 1080 lub 870 oba są bardzo dobre.

Skup się na zajęciach cardio. Zapytaj też instruktorów w klubie, które zajęcia będą dla Ciebie najlepsze. Zaczęłaś budować mięśnie nie pozbywając się z nich tłuszczu i taki jest efekt. Zalecam dodatkowo bieganie i odpuścić stepy, bo to one głównie budują nogi.

Senior Member
    Stepy nie budują masywnych nóg, a owszem je kształtują i rzeźbią. Dzięki tym zajęciom nie istnieje coś takiego jak cellulit. Z autopsji step polecam, trenuję już kilka lat, więc ze spokojem step możesz trenować.
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234