Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Wątek: Jaki rower? I gdzie?

Dokładnie !! to najlepsze rozwiazanie a napewno najtansze zmiana opon
    za kolo 150 zł moze mniej

Junior Member
    dzięki za porady, ale teraz niestety nie dysponuję potrzebną kwotą . Póki co pozostaje mi więc wysłużony laser .

Junior Member

rower na wiosnę

Na razie moja damka (typowo miejska i wysłużona, kupiłam używaną sprowadzoną z Holandii) stoi w holu i czeka na bardziej sprzyjające warunki atmosferyczne (nie lubię jeździć, kiedy mój oddech zamarza na szaliku i okularach), ale zastanawiam się nad kupnem roweru z myślą o dłuższych wycieczkach, szczególnie po wiejskich terenach. Znalazłam taki model, cena jest bardzo przystępna, więc nie wahałabym się długo, ale najpierw wolałabym poznać jakieś opinie...

ja polecam rower szoswy. Daje duzo radosci z jazdy adrenalina sie podnosi na zjazdach no i zyskujemy wiecej niz przecietna kondycje i wydolnosc organizmu szczegulnie jezeli trenujemy w górzystym terenie
    Tylko niestety taki hobby jest dosc drogie

Ja mam treking ale już Tęsknię za MTB i wertepach. Dobrze mieć więc 2
    www.open-info.eu

ja mam damkę- holenderkę. 26 cali koła, bez przerzutek. Jest idealny do jeżdżenia po mieście i na wypady za miasto, nawet jeśli są niewielkie wzniesienia. Siedzi się na nim prosto, dzięki czemu nie boli kręgosłup. Kupiłam go w komisie rowerowym za psi grosz (ok. 200 zł), polecam

Senior Member
    Wszystko zależy od posiadanego budżetu,ale mi najlepiej i najwygodniej jeździ się na zwykłym składaku. Chociaż teraz jest poza sezonem,to taki rower można kupić o wiele taniej.

Jeśli chcemy jeździć po mieście to rower miejski. Jeśli w terenie, na pagórkach to górski. Natomiast kompromis pomiędzy tymi dwoma to cross, który jest uniwersalny. Na czystą trasę oczywiście szosówka. To jest pierwsza kwestia, o której trzeba pomyśleć - do czego ten rower. A teraz tak, jeśli chodzi o crossówki to Kross, Kellys, Author to najlepsze firmy http://www.cyklotur.com/rowery/f/author:286,e,7/ . W miejskich to Elektra, Gazelle, a nawet nasza Polska Romet.

Polecam rower trekkingowy,który sprawdzi się w każdych warunkach,zarówno na drodze asfaltowej jak i leśnej. Pytanie o budżet jest zasadne,ponieważ możemy kupić go za 800 jak i 1800zł,wiec trzeba to sprecyzować.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez dorina Zobacz posta
    No właśnie, też mam zamiar zakupić sobie na wiosnę rower. Rady się na pewno przydadzą

Zależy do czego potrzebujesz roweru, i jak dużo na nim będziesz jeździć ? Miejski czy górski ? W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów