Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: kosmetyki z apteki

Junior Member

kosmetyki z apteki

Jakich używacie kosmetyków z apteki????
    Duzo bardziej im ufam niż zwykłym firmom drogeryjnym. może tez dlatego, ze mam uczuleniowa skóre i zawsze moze coś mnie podrażnic.
    Ja osobiście lubie la roche posay. Czasem sie rozpieszczam i coś kupuje. Ostatnio tonik i żel na trądzikową skore, bo mam nieładną cere po siłowni.

Senior Member Awatar jagienkaFit

z apteki

ja zmuszona jestem używać dezodoranty vichy do skory wrażliwej, gipsy czemu masz nieładna cerę po siłowni? powinna być ładna skoro wypacasz toksyny...

Junior Member
    No własnie zawsze miałam ten problem. Mysle, ze to potówki, całą twarz mam usianą krostkami i strasznie sie świeci. Sport mojej cerze nie służy. dlatego musze uzywać tego effaklara LRP bo dobrze odkaża i nie podrażnia. Mam nadzieje, ze bardziej mi sie nie rozwinie...

Dostępne tylko w aptekach - to najpopularniejszy chwyt marketingowy, chwyt nieśmiertelny, który w dodatku pozwala pomniejszyć trzykrotnie opakowanie i podnieść dwukrotnie cenę, w porównaniu ze specyfikiem o identycznych właściwościach, lecz sprzedawanym w drogeriach...

Ale to tylko moje zdanie.

Junior Member
    no mi przeszkadza to, że kosmetyki vichy są sprzedawane tylko w aptekach, ale i tak nieustannie ich używam, głównie dezodorantów i kremów bo są na prawdę dobre

Vichy będą wycofywane z aptek- dowiedziałam się o tym od farmaceutki z apteki w moim bloku.

Myślę, że umieszczanie kosmetyków w aptekach to jeden z chwytów marketingowych. Nie zagrażają one zdrowiu ani nie mają substancji przepisywanych na receptę. Zwiększa to ich prestiż jako specjalistycznych, dla wybranych.
    Sądzę jednak że jakość tych kosmetyków jest dobra sama używam vichy oraz nikomu pewnie nie znanych specyfików VELEDA. Te akurat można jeszcze zakupić w sklepach ze zdrową i ekologiczną żywnością.

Junior Member

kosmetyki z apteki

ja stosuję od niedawna dermokosmetyki i jak narazie widziałam go tylko w aptece. Mam przsuszoną skórę i keranorm, który stosuje mam z polecenia dermatologa. Jestem bardzoi zadowolona, super kremik no i kupiłam w aptece. Coś jak Vichy tylko taniej

» Moderator Awatar TUSTUSKA
    Jagienka ale ja tez mam wieczny problem z cera, im wiecej cwicze tym wiecej krost mam na plecach i czole, ale pomogla mi moja pani dermatolog. Przepisala leki zrobila mikrodermaabrazje no i jak na razie jest calkiem niezle.
    Najgorzej ze to czasem swedzi i wtedy zaczynam drapac a potem to juz czolo robi sie tragiczne.

Junior Member
    No wlasnie chodzi o to, zeby kozystac z dermakosmetykow, bo sa hypoalergiczne, nie zatykaja porow, szybko sie wchlaniaja. Musisz uzywac cos lekkiego, mi po 3 tygodniach stosowania kremu skora zmienila sie diamertalnie - na lepsze oczywiscie

Junior Member
    ja też jestem z dermo bardzo zadowolona, jak na razie widziałam je tylko w aptece. W sumie poleciała mi je moja pani dermatolog, więc się nie dziwię, ze znalazłam go w aptece.ma działanie lecznicze i efekt jest długotrwały.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów