Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: kosmetyki z apteki

Też czasem kupuję kosmetyki w aptece. Zamawiam z e-lek.pl bo mają bardzo szeroką ofertę i można u nich praktycznie wszystko znaleźć. A po drugie mam do nich zaufanie i wiem, że zamówione produkty będą bardzo dobrej jakości. Nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś skarżył się na jakość dostarczonych preparatów.

Junior Member
    Ja ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki kupowane w aptece i powiem Wam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich mocniejszym działaniem. Chociażby szampony do włosów przetłuszczających są o wiele skuteczniejsze. Faktycznie w tej aptece internetowej, o której piszesz znalazłam kilka produktów, które stosuje i to po niższej cenie. Chociażby La roche Posey

Junior Member
    Ja również czasami kupuję kosmetyki w aptece, szczególnie fluidy oraz odżywki do włosów tych firm do których już się przyzwyczaiłam. Muszę przyznać, że produkty te dają bardzo dobry efekt

Junior Member
    Apteka to prawdziwa skarbnica Ja jestem stałą użytkowniczką pianki panthenolu- i na buzię, i na włosy

Ja ostatnio gustuję w la roche posay, a dokładniej kremie i toniku z których jestem zadowolona. Z vichy używam tylko antyperspirantu, bo tak to raczej nie lubię vichy. Poza tym, to różne pomadki, kremiki do rąk itp.

Junior Member

Kosmetyki z apteki

W aptekach można naprawdę fajne kosmetyki kupić. Znacznie lepsze i wybór jest ciekawszy niż we wszelakich marketach, gdzie tylko to co popularne sprzedają. Ja dla przykładu uwielbiam odwiedzać łódzką manufakturę, bo zaglądam tam do apteki za grosze, w której sprzedają eko-kosmetyki. Prawdziwa poezja, są naprawdę świetne i wcale nie takie drogie jak mi się na początku wydawało. Koleżanka mi poleciła i faktycznie trzeba wyszperać sobie coś fajnego w dobrej cenie i można często trafić na promocje.

Senior Member
    Czasem te kosmetyki z marketu i apteki pokrywają się,więc nie ma żadnej różnicy. Ale faktycznie w aptece można trafić na coś unikatowego i naprawdę skutecznego,sama się o tym przekonałam.
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    Ja od kogos slyszalam ze vichy ktory u nasz jest marka apteczna w niemczech sprzedaje sie w supermarketach... hmmm Niemniej podzielam opinię ze kosmetyki apteczne zwykle maja lepsze sklady niz te z drogerii poniewaz by sprzedawac sie w aptekach muszą spelniac wy, ższe wymagania.

Ja z aptecznych lubie FlosLeka. A wy? uzywacjcie jakiejs ich serii?

Hm... a przecież nie wszystkie fajne kosmetyki są wyłącznie w aptekach. Nawet jeśli mówimy o Flos-lek czy np. ziaja. Choć z tej drugiej firmy zdecydowanie wolę tę apteczną linie, bo składniki są np. z certyfikatem BDIH a to już coś. Co do serii nie mam ulubionych. Może inaczej, nie jest tak, że z jednej serii mam wszystkie produkty. A ty z flos-lekowych aptecznych serii co używasz?

Junior Member
    Ja mam tendencje do tego ze jak kupie jeden produkt z jakiejs linii i mi sie spodoba to potem dokupuje cala serie ;-) Zawsze krem na noc i na dzien, potem pod oczy jak jest, albo maseczka... albo balsam do ciala...itd.

BTW zauwazylyscie ze nie ma tak ze nie ma w lini kremow i balasamow rowniez szamponu? Ale dla facetow jest np. zel pld prysznic i szampon w jednym :-)

Z Flos-leka mam serię beeco. Rewelacja! I mam zamiar kupic na naczynka bo po lecie moja buzia gorze pod tym wzgledem wyglada

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów