Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Fajne ciuchy fitness...

Fajne ciuchy fitness...

Hej mam pytanko.. Gdzie kupujecie ciuszkui fitness? i jakie firmy sa najlepsze? Czy ktos kupowal ciuchy fitness przez internet? Nie bylo problemow z rozmiarowka? Kupowal juz ktos ciuchy z asport.pl albo bodytemple.pl? Jak znacie jakies stronki to piszcie

Senior Member Awatar jagienkaFit
    ja kupowałam z pasażu FIT.PL

http://www.fit.pl/pasazhandlowy/

lubię ubrania fitness: feel Joy, reebok, adidas,expedus i anniluce,
    są dobrej jakości, nie rozciągają się po praniu, mile w dotyku, wygodne a przecież o to chodzi

dodam jeszcze ubrania firmy 2skin
    mam kilka kompletów - również nie tracą kolorów po praniu, nie rozciągają się, są wygodne

2skina tez kupilam - fajne ciuszki - gwinner tez super!

Junior Member
    Ciekawe ciuszki do fitnessu znajdziesz w dobrym sklepie sportowym. Ostatnio na tanisport.pl kupiłam sobie getry New Balance, i nawet dzięki wskazówką obsługi, udało mi się wybrać idealny rozmiar (przeważanie kupuję na oko i muszę później wymieniać).

Junior Member
    Moja dziewczyna kupuje w sklepie Presto. Tam Można znaleźć troszeczkę różnych ciuchów. Zawsze z moimi ciężarami to na przesyłce chociaż zaoszczędzimy

Junior Member
    Ja tez zazwyczaj kupuje więcej, kiedy zmawiam przez internet. Zawsze wybieram cos dla siebie, dla dziewczyny i dla siostrzeńca.

Junior Member
    Ja zazwyczaj też kupuję przez internet i na ogół nie narzekam. A jeśli chodzi o firmy, których ciuchy mogę polecić to zdecydowanie polecam Brubecka i New Balance.

Senior Member
    tak ta strona jest ok. Fajna nawigacja, wszystko jasne i przejrzyste, łatwo znaleźć to, czego się szuka. Firmę produkującą ciuchy polecam expedusa

Senior Member Awatar KAnka
    Kilka lat temu kupiłam sliczny zestaw Nike i słuzy mi do dziś.
    Czasami kupuje ciuchy fitnessowe w Decathlonie, ale jakosciowo są kiepskie.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów