Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Fajne ciuchy fitness...

Junior Member

Fajne ciuchy fitness

Witam, ja do tej pory poszukiwałam-testowałam różne firmy. Jakiś rok, może troszkę więcej czasu już upłynęło, zakupiłam spodnie i bluzę firmy Pure lime, niestety nie w Polsce. Usilnie poszukiwałam tej marki w Polsce - sukces JEST.
    Przypadkiem trafiłam na stronę leafit.pl gdzie dla sprawdzenia kupiłam biustonosz, potem drugi, o tym pisałam w innym wątku. Prawie każdego dnia zaglądam na tą stronę, moja ulubiona dziś odkryłam że moje małe marzenie się spełniło JEST PURE LIME. Już złożyłam zamówienie na spodnie - Gym Hipsters. Po kontakcie telefonicznym zostałam zapewniona iż w ciągu 10 dni roboczych moje spodenki będą już u mnie w domu No cóż pozostaję w oczekiwaniu i jak tylko dotrze przesyłka zdam Wam relację

Junior Member

Fajne ciuchy na fitness

Kurcze juz nie mogę się doczekać hihihi

A ja z Nike czy Reeboków przerzuciłam się ostatnio na Under Armour. Podsunął mi je znajomy zapalony biegacz. Narzekałam mu, że wkurza mnie, gdy po kilkunastu kilometrach na bieżni ociekam potem, więc się zlitował i dał namiary na fa-pol.pl i odzież termoaktywną UA właśnie.
    Nawet nie wiecie jak ćwiczenia w takich ciuchach mogą byc komfortowe.

Junior Member

fajne ciuchy

Hejka, ja kupowałam ostatnio ze strony sklep.teens.com.pl - rozmiarówka jest ok i modele są bardzo fajne - kupiłam spodnie dresowe i do tego koszulkę - tanio i szybka wysyłka.

Cytat Zamieszczone przez Pasquda Zobacz posta
    Hej mam pytanko.. Gdzie kupujecie ciuszkui fitness? i jakie firmy sa najlepsze? Czy ktos kupowal ciuchy fitness przez internet? Nie bylo problemow z rozmiarowka? Kupowal juz ktos ciuchy z asport.pl albo bodytemple.pl? Jak znacie jakies stronki to piszcie

fit.pl to fajny sklep, gdzie można kupić ciuchy do fitness

Junior Member

Fajne ciuszki fitness

Witam,
    donoszę iż moje wyczekiwane spodnie Gym Hipsters, dotarły w terminie, tylko ja byłam zajęta aby zasiąść do klawiatury Ale muszę Wam powiedzieć że jestem zachwycona. Noszę rozmiar M i taki zamówiłam, i M to M. Zamówiłam specjalnie z takim pasem aby ładnie obciskały brzuszek, taki mały myk żeby ukryć wałeczki hihi i wybór był trafny. Powiem Wam jeszcze że już w nich ćwiczyłam, nic się nie wypchały na kolanach, nie przylepiają się do spoconego ciała, nie nawidzę gdy materiał "lepi" się do wilgotnej skóry Z lękiem włożyłam je do pralki. I nic się nie stało, szwy na miejscu, nic sie nie pruje, nie powyciągały się i nadal są jak "sztuka nówka nie śmigana" Z przyjemnością zamówię sobie do kompletu bluzę i koszulkę (Bluza fitness - Gym Jacket, Taped Tank) Naprawde warto zainwestować troszkę więcej pieniążków i być zadowoloną na dłużej, takie moje zdanie. Dlatego polecam markę PURE LIME i stronę leafit.pl gdzie odnalazłam tę markę - którą jak już wcześniej wspominałam znałam wcześniej bywając w norge.
    Pozdrawiam

Myślę, że warto zajrzeć też na stronę extremesport.pl - znajoma z basenu ostatnio poleciła mi tę stronę. Bardzo duży wybór producentów i mnóstwo podkategorii, więc każdy coś dla siebie znajdzie. A wiadomo, że w sklepie internetowym można trafić na prawdziwą okazję i kupić rzeczy w dużo niższej cenie.

Senior Member
    też zawsze zaglądam na tę stronkę jak szukam, czy to ciuchów czy butów. Warto, bo zazwyczaj buty są tam tańsze niż w sklepach, w których kupowałem wcześniej. A co do rozmiarów, to zazwyczaj wszystko jest dobrze opisane i nie ma problemów z dobraniem sobie odpowiedniego.

Senior Member Awatar Aga25a

Wink

ja kupuję w intersport, ciuchy trzeba mierzyć, sportowe mają specyficzne rozmiary...

uwielbiam ciuchy reeboka, ale kupuję też nike, adidas- zwracam uwagę, aby były z serii clima cool, bezszwowe i pasowały przede wszystkim, liczy się komfort, warto zainwestować, szczególnie jeśli uprawia się sport regularnie i strój nie będzie leżał w szafie...

Najważniejsze żeby się dobrze czuć w ciuchach do ćwiczeń :-) Czy to buty, spodnie, czy koszulka, wszystko powinno być dopasowane i wykonane z dobrego materiału, żeby podczas ćwiczeń nie czuć się niekomfortowo. Mnie się podoba nowa kolekcja newbalance pewnie niedługo coś sobie kupie nowego.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów