Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Fajne ciuchy fitness...

Junior Member
    Ja polecam koszulki bulkpowders.pl dla dziewczyn idealne są te na ramiączkach, a mój partner zawsze na siłownie ubiera tshirt z krótkim rękawem rówienież od bulkpowders.pl. Zamówiliśmy je jakieś 3 miesiące temu i od tej chwili się z nimi nie rozstajemy, jeżeli chodzi o treningi Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak dobrym materiałem, doskonały do ćwiczeń.

Junior Member
    Ostatnio w sieciówkach pojawiły się kolekcje typowo sportowe - kupiłam śłiczny szaro-czarny top i legginsy do kompletu w H&M i jestem zadowolona.

Tutaj zawsze pozostaje o jakość odzieży sportowej ze sklepów sieciowych,co o niej sądzicie? Bo wg mnie nie jest warta swojej ceny,często bardzo wysokiej i zdecydowanie lepiej będzie skupić się na sklepach internetowych,tańszych a zarazem solidnych.

Junior Member
    Dobrą i sprawdzoną odzież sportową czy też rowerową znajdziesz na Bici.com.pl generalnie zamawiając w sklepach internetowych możemy sporo zaoszczędzić,to fakt.

Polecam VegaSport.com.pl gdzie znajdziecie odzież oraz obuwie sportowe w rozsądnej cenie,teraz przygotowaliśmy kilka ciekawych promocji

Junior Member
    [QUOTE=jagienkaFit;24317]ja kupowałam z pasażu FIT.PL

FJ 002.jpg

Odzież oraz obuwie na fitness czy ogólnie to sportowe,bez żadnego problemu w niższej cenie znajdziecie także na odziez-sportowa.com gdzie serdecznie zapraszamy i chętnie pomożemy

Ja tak samo odświeżam sobie garderobę na siłownię, rower i bieganie i muszę sobie kupić coś z długim rękawem. Co byście polecili ogólnie? Dużo dobrego słyszałem o under armour, ale cena mimo wszystko trochę odstrasza. Nike i adidas przerobiłem już - niestety wystarczyły na jeden sezon mocnego użytkowania. Na fb mnie złapał jakiś post z Body dry - ten link dokładnie https://www.bodydry.eu/kolekcje/pulsar/ - firma mi nieznana, ale prezentuje się ok i cenowo też ok. Czy ktoś może miał styczność? Ogólnie guard wygląda dość porządnie wg mnie. Dajcie znać jak znacie

Przede wszystkim podaj jaki budżet posiadasz na zakup takiej odzieży na fitness i wtedy chętnie doradzimy, bo jak zawsze podstawową kwestia jest trwałość i wygoda podczas noszeni, ćwiczeń w danej odzieży.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów