Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Co na zmarszczki?

Junior Member

Co na zmarszczki?

Jakie polecacie preparaty przeciwzmarszczkowe? Chodzi mi o takie dla pań około 40-stki. A może jesteście w stanie polecić jakieś zabiegi liftingujące? Chodzi mi o coś naprawdę sprawdzonego i skutecznego.
    Słyszałam, że jest coś takiego jak "żelazko przeciwzmarszczkowe", nie jest to tani zabieg, ale efekty porównuje się do bezoperacyjnego liftingu Ile w tym prawdy? Szukam pomysłu na prezent dla mojej chrzestnej, chciałabym, żeby poczuła się naprawdę luksusowo - zasłużyła sobie na to - a wiem, że przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu.

o, to bardzo dobry i ciekawy temat (choć dla nas kobitek bardzo "bolesny") Dlatego ponawiam pytanie poprzedniczki. Jak sobie radzicie z powstającymi zmarszczkami?

Zmarszczki stop! :)

No wlasnie.. Te zmarszczki to w pozniejszych latach zycia duzy problem. Oczywiscie zabawne jest to ze rowniez zaczeto produkowac kremy dla dwudziesto, trzydziesto latkow - +25, +30... Jeszcze pare lat i zaczna produkowac kosmetyki przeciwzmarszczkowe dla 5,10,15 latkow

A tak na serio to podejrzewam ze niestety im drozszy krem tym lepszy. Duzo pochwal slyszalem na temat serii kremow Dior'a - niestety bardzo drogie.
    Mysle ze odpowiednie odzywianie, oczyszczanie, aktywnosc fizyczna i redukcja stresu tez maja znaczaczacy wplyw na ich redukcje..

Spider

Junior Member
    Ja się na razie nie przejmuję zmarszczkami, no ale mam dopiero 24 lata Ale coś w tym musi być, skoro tyle kobiet decyduje się na różne zabiegi, nawet lifting u chirurga plastycznego, byle pozbyć się zmarszczek. Ja na interwencję chirurgiczną nie zdecyduję się na pewno, całe szczęście, że są już zabiegi kosmetyczne, które dają podobne efekty, jak np. to "żelazko".

Junior Member
    Z tym żelazkiem, to słyszałam że naprawdę dobre efekty daje. Zeby zmarszczki pojawiały się jak najpóźniej, to należy pić przede wszystkim dużo wody i dbać o odpowiednie nawilżenie twarzy. Ja używam przeciewzmarszczkowej odżywki Nanobase, która jest również bardzo dobra na zmarszczki.poleciła mi dermatolog, dostaniesz w aptece, za ok 30 zł.

z tym piciem wody i odpowiednim nawilżaniem to święta prawda - woda jest bardzo potrzebna skórze, więc dobrze jest się nawilżać od wewnątrz. co do pielęgnacji na zewnątrz, to ja polecam krem Neoscope 40 + z Pharmaceris. są trzy rodzaje kremów- do cery suchej, wrażliwej i naczynkowej. moja mama ma akurat ten do cery wrażliwej i jest bardzo zadowolona. poza tym na cerę dobrze działają wszelkie peelingi typu mikrodermabrazja - to oczywiście przed nałożeniem kremu. warto też łykać witaminkę A+E

Junior Member
    Z zabiegów przeciwzmarszczkowych polecam tzw. supreme lift (lifting z wypełnieniem zmarszczek) i czystą witaminę C na twarz.

Co prawda sama z supreme lift nie korzystałam, ale widziałam rezultaty u koleżanki po powrocie z kliniki SPA. Ja jeżdżę tam na masaże i zabiegi na ciało ale jak jesteście zainteresowane to zapytam koleżankę o zabiegi przeciwzmarszczkowe bo zawsze z takich w Villa Parku korzystała.

Potwierdzam zbawienny wpływ wit.C Od dłuższego czasu gdy ją odstawiłam dało się zauważyć że czegoś skórze brakuje. Gdy jest C-ampułka facjata lepiej się trzyma

Junior Member
    ja z kosmetyków przeciwzmarszczkowych mogę polecić linie Time Wise z Mary Kay, dla pań w każdym wieku, zapobiega powstawaniu zmarszczek i wygładza te które juz sa szczerze to nie byłam przekonana do nowej firmy ale, tak po kolei kobietki w rodzinie zaczęły używać i każda zadowolonawiec i ja sobie zakupiłam, naprawdę fajna linia!

Dodam że wit.C jest wrażliwa na światło (szybciej się rozkłada), lepiej jej używać na noc

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów