Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Co na zmarszczki?

Przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz

Aprops zmarszczek, szperając kiedyś z Mamuśką w necie przy wpisaniu tego hasła wyskoczyło nam coś bardzo intrygującego-przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz. Ciekawość oczywiście nakłoniła do "głębszej analizy tematu".Przyznam, że założenie tego zabiegu przy zapoznaniu się z tematem jest naprawdę ok- naszego ciała pobierana jest tkanka tłuszczowa-z miejsc gdzie jest jej w nadmiarze ( bioderka, uda-już nigdy ona tam nie odrośnie co jest dodatkowym atutem) i właśnie tym wypełniaczem są niwelowane zmarszczki. Przez to jest to sposób a raczej środek naturalny, co za tym idzie bezpieczny i tani- no bo materiał jest nasz. Świetna alternatywa do dotychczas stosowanych metod. Myśle,że fajnie, że w medycynie, chirurgii pojawiły się takie rzeczy. Obszerny artykuł o tym jest na stronce centrum-malia.pl więc jeśli kogoś temat interesuje to chyba tam najlepiej poczytać.

Ten przeszczep brzmi koszmarnie Według mnie najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe ma firma lancome- są one drogie,ale jak najbardziej warte swojej ceny. Z kolei moja znajoma smaruje na noc twarz mieszanką capivita a+e i oliwy z oliwek extra virgin na to nakłada dodatkowo krem tłusty dermosan. Dzięki temu jej skóra wygląda naprawdę fantastycznie

ja kiedyś, użyłam próbki... nie pamiętam dokładnie jak się to nazywało ale to był czerwony garnier krem na noc.... super. a buzie rano miałam taką fajną

Junior Member

kolagen rybi w tabletkach

boże po co takie straszne rzeczy trzeba od razu robić. Ja od 3 m-cy łykam kolagen rybi wzgogacony wit C i E oraz ekstraktem z winogron. Bardzo sobie chwale skóra nawilżona tak że chyba przestane używać balsamów a celulit jakby mniejszy - cera znaczna poprawa wiec i z czasem zmarszczki moze sie splyca a napewno powstrzymam pojawienie kolejnych. polecam dam znac jakby byly dodatkowe atuty. Cena ? ja uzywam takiego za 49zł kupionego na pewnym portalu ale nie wiem czy mzna tu podac nazwe. starcza na 3-4 tyg ale warto . Producent suplementu to By-health

Senior Member Awatar jagienkaFit
    picie wody, dużo witamin antyoksydacyjnych i krem z kompleksem glukozaminy - działa

Junior Member

:)

Wydaje mi się,że tego typu sposoby są skuteczne tylko wtedy gdy jeszcze nie ma zmarszczek. To oczywiście nie znaczy,że nie wierzę w kosmetyki, sama używam na przemian kremów Dermiki i lancoma a do najtańszych one nie należą. zdaje sobie jednak sprawę,że będą działały tylko do pewnego czasu. Potem trzeba będzie zadbać o siebie w bardziej profesjonalny sposób, na przykład w gabinecie kosmetycznym. Słyszałam ,że dużą popularnością cieszy się zabieg Focus , to działanie na skórę za pomocą fal radiowych. W Warszawie można go wykonać w amaya, rezultaty podobno są szybko widoczne

Junior Member

na zmarszczki

Ah te zmarszczki, niestety w pewnym wieku nie da się ich uniknąć! Ale!
    Nie mogę jakoś zdecydować się na zabieg itp. używam kosmetyków przeciw starzeniu się skóry - a ostatnio dowiedziałam się bardzo ciekawej informacji- powstała nowa linia kosmetyków liftingujących Nantes; Uwielbiam wszystkie kosmetyki tej marki, więc te z nowej linii kupię na pewno! Mają jakoś nie długo już być w sprzedaży Czekam z niecierpliwością

Junior Member
    Ostatnio dużo się mówi o serum antyoksydacyjnym. Orientując się w różnych produktach znalazłam serum z płatkami złota marki Merino. Zawiera ono aktywne składniki, które rewitalizują skórę i redukują i opóźniają powstawanie zmarszczek.

Senior Member
    Kremy na pewno nie wygładzą skóry tak jak byśmy tego chcieli. Zabiegi na pewno są o wiele skuteczniejsze. Wydaje mi się, że wstrzyknięcie kwasu hialuronowego jest najlepszym sposobem na to, żeby pozbyć się zmarszczek. Bardzo dużo informacji znalazłam na ten temat na stronie Centrum Medycznego Vimed. Jest to naprawdę bezpieczny sposób na to, żeby odjąć sobie trochę lat.

Senior Member
    Bardzo skuteczny w walce ze zmarszczkami jest kolagen i polecam właśnie w takie kosmetyki się zaopatrzyć. Możesz znaleźć w dobrych sklepach internetowych.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów