Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Co na zmarszczki?

Podobno awokado jest bardzo dobre. Warto próbować
    www.open-info.eu

Jeśli nie szkoda Wam kasy, to retinoidy są rewelacyjne na zmarszczki. Jest między innymi w kremach Ystheal+.

Ciężko się pogodzić z upływającym czasem... Zmarszczki będzie miał każdy. Moja mama przez wiele lat używała różnych drogich kremów przeciwzmarszczkowych i długo wyglądała młodziej od swoich koleżanek, ale kiedy skończyła 50 lat postanowiła zrobić coś jeszcze, bo w tym wieku same kremy nie pomagają. Poszła na taki zabieg, Thermage. To zupełnie bezinwazyjny zabieg, który trwał ok. 45 min. Efekt jest niesamowity! Jej twarz wygląda promiennie, jest wygładzona i jędrna, a po zmarszczkach ani śladu.

Senior Member
    Ja na zmarszczki polecam specjalny krem kolagenowy na dzień oraz na noc,dostępny jest na mojej stronie
    http://www.kolagencolway.com/
    www.KolagenColway.com

Ja znalazłam złoty środek na zmarszczki. To jeden z popularnych składników tradycyjnej medycyny chińskiej. Ma szerokie zastosowanie, jednym z nich jest właśnie odmładzanie skóry. Przynosi spore rezultaty. Skóra po nim jest odżywiona, promienna i świeża a zmarszczki wygładzone. Jest także bardzo dobry do włosów i paznokci. Za niewielką cenę można go nabyć na allegro wpisując Pearl Powder.

Junior Member

Kolagen

A ja stosuję kolagen naturalny (Laudine). Stosuję go 3 miesiąc, efekt super. Przymierzam się do kupienia kolagenu do włosów, tej samej marki, podobno dobry. Zobaczymy

Junior Member

DermaOXY

A ja polecam zabiegi DermaOxy- terapię czystym tlenem. Już po kilku zabiegach zmarszczki wyraźnie się spłycają a skóra nabiera zdrowego kolorytu. Ja korzystam z usług gabinetu pani Krystyny Bartoszak, dojeżdżam z Łodzi do Pabianic, bo i tak się tak bardziej opłaca, w Łodzi ceny są nieporównywalnie większe.

Junior Member
    Mi się wydaje, że w pewnym wieku kremy przeciwzmarszczkowe i inne sposoby domowe są średnią receptą na zmarszczki lepiej chyba iść do gabinetu medycyny estetycznej i tam rozwiązać ten problem. Mojej mamie wykupiłam prezent w warszawskim gabinecie na Wilanowskiej i idzie w tym tygodniu na usuwanie zmarszczek, wiec dam znać, jaki będzie efekt

Serum młodości lub kuracja Hrabiny Batory:-)))) tak naprawdę moja znajoma używa ostatnio kremu po 40 z firmy Yves Rocher, on jest tez odżywczy i jest rewelacyjny ten krem. Wygładza, odżywia i tak wygładza jej buzię, jest opcja na dzień, jak i na noc:-)

Junior Member
    co na zmarszczki? Dieta! :-) serio:-) Wskazane jest picie dużej ilości płynów – wody i herbat, oraz jedzenie jak największej ilości owoców i warzyw, świeżych ryb zawierających kwasy omega-3 (łososia, makreli, śledzia, tuńczyka czy pstrąga) trzy razy w tygodniu. Taka zdrowa dieta przeciwzmarszczkowa daje twojemu organizmowi antyoksydanty, witaminy i minerały, które są najlepszym sposobem na starzenie się.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów