Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: obsesyjne obżeranie się

Junior Member

obsesyjne obżeranie się

Cześć
    Szukam motywacji.
    Jeszcze rok temu byłam fitką... Niestety coś mi się przestawiło w głowie i zaczęłam się obsesyjnie obżerać, potrafię zjadać kilka tysięcy kcal dziennie. Pustych kcal.
    Nie wiem skąd to się u mnie wzięło. Chcę wrócić do formy, ale czasami to jest silniejsze ode mnie
    Proszę, dajcie mi kopa, muszę przynajmniej miesiąc wytrzymać, wtedy będę widzieć efekty i pewnie samo jakoś pójdzie...
    Może na początek krótszy cel - dwa tygodnie - bo za dwa tygodnie czeka mnie wyjazd ze znajomymi, gdzie na pewno trochę odpuszczę... Ale jakbym przez ten czas wytrzymała z dietą i ćwiczeniami to bomba. W końcu jak się przyłożę przez dwa tygodnie, to chyba też zobaczę efekty.

Też tak mam ostatnio, zwłaszcza wieczorami. Jakbym chciała podświadomie nabrać sadła, jak niedźwiedź na zimowe mrozy. Co gorsza rozglądam się za słodyczami, których unikanie nigdy nie sprawiało mi problemu.

Junior Member
    To leży w głowie, jak człowiek nie jest zadowolony ze swojego życia, to sobie czymś rekompensuje. Pomyśl, co się zmieniło przez ostatni rok w Twoim życiu i znajdź to, co się zmieniło na gorsze.

Junior Member
    Może psycholog pomoże? Mi się udało to przejść dzięki diecie i samozaparaciu.

Uprawnienia umieszczania postów