Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 160

Wątek: Kawa tak czy nie???

Junior Member
    Witam wszystkich!
    Ja bez porannej kawy nie funkcjonuje.. nie wyobrażam sobie życia bez niej ;P
    pozdrowienia dla Kawoszy!

Junior Member
    Ja w swoje diecie pije kawę. Kawa przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i metabolizm, więc jak najbardziej jest wskazana dla odchudzających - bez cukru!

Kawa mielona spożywana z umiarem nie powinna zaszkodzić, tak przynajmniej twierdzi większość lekarzy i dietetyków. Gorzej jest z kawami rozpuszczalnymi, smakowymi (aromaty) itp.

Senior Member
    Oczywiście, że tak! Jedno, wielkie, stanowcze tak dla kawy! Uwielbiam kawę i nie wyobrażam sobie bez niej życia jak mam być z wami szczery... Najczęściej zamawiam sobie kawę przez internet, konkretnie z tego sklepu https://oliwka24.pl/kategoria-produktu/kawa-kakao/ i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Dobrze jest sprowadzać kawę z dobrego źródła i pewnego, bo wtedy mamy pewność, że będzie dobra i smaczna

Junior Member
    Ja bez kawy nie dałbym rady, czasem piję ją dla samego smaku i aromatu... mogę to nazwać chyba moim uzależnienie, staram się z tym walczyć ale póki co efekty są raczej mierne.

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Kawa jest jak najbardziej w porządku, ale trzeba pamiętać, aby nie pić jej za dużo. Jedna filiżanka dziennie na pewno jednak nie zaszkodzi.

Junior Member
    Kawa jak najbardziej na tak ale oczywiście pita z umiarem. Jedna filiżanka dziennie jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie kawa ma mnustwo właściwości odżywczych m.in czytałam ostatnio na portalu adamed.expert że kawa w znacznym stopniu poprawia pamięć. Oprócz tego pomaga w procesie odchudzania, jeśli o mnie chodzi to jestem jak najbardziej na tak w temacie z kawą

Junior Member
    Ja piję 3 szklanki kawy dziennie. Piję zwykłą "fusiarę" - najzdrowsza!

Najlepsze są włoskie kawy, świeżo zmielone przed podaniem.

Junior Member
    Sporo informacji na ten temat znajdziecie w poradniku https://swiatsupli.pl/blog/suplement...awel-lisowski/ Bardzo duże ilości cukru dostarczamy do naszego organizmu w postaci słodzonych napojów. Zrezygnuj ze słodkich soków owocowych lub przygotuj je w domu. Zacznij pić więcej wody i dbaj o to, aby twój organizm był odpowiednio nawodniony. Aby picie wody nie było nudne, dodawaj do niej owoce, warzywa i świeże zioła. W czasie letnich upałów idealnym połączeniem będzie woda z miętą, świeżym ogórkiem i cytryną. Podczas chłodniejszych dni wrzuć do wody papryczkę chili i kilka plastrów pomarańczy.

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów