Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 160

Wątek: Kawa tak czy nie???

Pirania, niekoniecznie.
    Pamiętaj, że każdy z nas ma inny organizm, inną przemianę materii. Jedni mają wiecej energii inni mniej i jest to kwestia ich fizjologii.

Koleżanka może i akurat lubi kawę, więc jesli nie szkodzi ona w małych ilościoach to czemu odmawiać jej tej przyjemności? Wszystko jest dla ludzi

Ja sama uwielbiam kawę, a spotkania z przyjaciółkami nie wyobrażam sobie bez mocci

Senior Member Awatar jagienkaFit
    tebletki musujace to nie jest cud! to cukier, wiec juz wole jedna mala kawe, Piska gratuluje ogranicznei kofeiny - odtruwasz po malu organizm -szacun

Serdeczne dzięki. Muszę przyznac, że coraz lepiej się czuję kawy juz dwóch nie potrzebuję, lepiej śpię i do papierochów mnie nie ciagnie jeszcze do niedawna był przynajmniej jeden dziennie, a w niedzielę zapalilam aż pół i wcale to nie takie fajne. Ogólnie pozytywna zmiana. Polecam pozostałym uzależnionym!!!

oby tak dalej

Może i ja się za siebie wezmę. Chciałabym przejść na dietę... ale o tym w innym wątku napiszę

nie chodzi o przechodzenie na dieta - bo na dietę można przejść na 2 tygodnie czy pół roku, tu chodzi o zmianę nawyków żywieniowych - do końca życia

może źle to ujęłam...
    Zainspirowałam się tzw "Kuchnią pięciu przemian"

Kawy nie pijam, bo zwyczajnie nie lubię. Dlatego w moim jadłospisie odpada.

Senior Member Awatar esia

;)

jeśli chodzi o kawe,to można bez niej żyć.
    Jestem,byłam strasznym kawoszem-sypana,rozpuszczalna itp. bez niej nie było począdku dnia
    Od miesiąca nie pije małej czarnej, jak już to zbożową i też smakuje
    muszę przyznać,że można żyć bez kawki,lepiej się czuje i co najważniejsze nareszcie przestał boleć żołądek
    teraz dużo wypijam wody mineralnej z cytryną,oraz herbata zieliona.
    Mam nadzieje,że utrzymam tą silną wole do Małej Czarnej :P

ja pól roku temu wypijałam 3 dziennie z 2 łyżeczek sypanej z mlekiem <ściana>, a teraz przerzuciłam się na zielona herbatę i wodę mineralna i jak ręka odjął przestałam mieć skurcze mięśni łydek... patrzcie jakie to proste - albo rybki albo akwarium (decyzja zależy do nas - zdrowie czy kubki smakowe są w życiu ważniejsze)

Z tymi skurczami to tez nie ma reguły, ja pije dość dużo kawy (2-3 dziennie), a skurcz ostatnio miałem chyba... w podstawówce.
    No, ale fakt, co za dużo to niezdrowo, nie bez znaczenia jest też pewnie fakt, że pijam z reguły kawę rozpuszczalną, która jest trochę łagodniejsza od tzw. sypanej.

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów