Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pomocy dieta i siłownia

Junior Member

Unhappy Pomocy dieta i siłownia

Witam Mam mały problem z dobraniem dla siebie odpowiedniej diety
    Mam 183cm wzrostu i ważę 70kg ( sylwetka szczupła ) Od 3 miesięcy intensywnie ćwiczę na siłowni ale nie widzę efektów moja waga nie zmienia sie i nie mam przyrostu mięśni. Proszę o dietę która pozwoli mi poprawić mój szczupły wygląd i jednocześnie dobrze wpłynie na rozwój mięśni.
    Z góry Bardzo Dziękuje

Junior Member
    Pierwsze o co bym zapytała to, po pierwsze czy i jak masz ułożony trening, a po drugie czy i jak często występują tam aeroby? Jeżeli chcesz, aby ktoś ci pomógł, to proponuję napisać wszystko, począwszy od tego jak wygląda twój trening, jak się odżywiasz itp. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem będzie udanie się przez ciebie do klubu, gdzie spotkasz kompetentnego instruktora (z podkreśleniem na kompetentnego)

Junior Member Awatar lukasz85
    Napisz tu swój przykładowy jadłospis, żeby można było ocenić gdzie popełniasz błędy, gdzie można coś dodać, zamienić, aby było dobrze i z korzyścią dla Twoich mięśni...

czekam na wiecej info, chetnie pomogę

Junior Member
    to moze ja sprobuje, bo mam podobnie. pracuje, a do pracy dojezdzam i jest to troche czasochlonne, wiec cwicze w domu. rano ok.6.30jadam platki i mleko. ok 10 jakis jogurt. 13 kanapka w pracy. zawsze miedzy czasie jakies owoce jablka, banany. wracam do domu i ok17.30 jakies resztki obiadu. no i zaczynam jakie cwiczenia swoje na brzuszek, skakanka, hantelki. chcialam sie zpaytac czy cos dodac do jadlospisu czy moz eujac? bialko po treningu jest wskazane? tabletki czy cus innego??

Junior Member

za mało

To stanowczo za malo! Jesz mniej ode mnie a ja jestem na diecie redukcyjnej. Powinieneś jeść zdecydowanie więcej białka i węglowodanów. Serki, twarogi, ciemne pieczywo,jajka, ryba i mięso. Do tego jakiś gainer i wtedy możesz liczyć na jakieś efekty. Gdybym jadł tyle co ty to bym umierał z głodu. Owoce i warzywa nie sprawią że urośniesz, dobrze że je jesz ale powinieneś je traktować jako uzupełnienie diety a nie jej podstawę. Jedz regularnie - 6 razy dziennie średnio co 2-3 godziny. Ważne jest też abyś jadł zaraz po treningu najlepiej białka i owoce które tak lubisz. Dla Ciebie białko po treningu to podstawa. Najlepiej abyś pił je ze 3 razy dziennie a nie tylko po treningu.

moja waga tez stoi w miejscu ale widze ze chudne mysle ze nabieram miesni

Junior Member
    Jak nie macie czasu aby przygotować porządny posiłek to zawsze możecie zamienić posiłek ten na odżywkę typu Gainer która dostarczy potrzebnych kalorii.

Senior Member
    tez jakis pomysl

Uprawnienia umieszczania postów