Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: jakie suplementy na rozbudowe mięśni i spalenie tłuszczu??

Moim zdaniem jesli nie chcesz utracić mięśni to zacznij brać kreatyne. Ona na pewno wzmocni mięśnie i uzupełni niedobór białka. Ja stosuje suplement z serii 5 fit energy + i jest też kreatyna. Czytałam opinie, że pomaga ale nie wiem, może sam sprawdz.

Na spalanie tłuszczu najlepszy jest Sinetrol, poczytaj sobie o tym składniku, dobre stężenie w tabletce ma therm line hydrofast. Bardzo pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej.

Jeżeli nie połączysz tych suplementów z dietą i treningiem to efektu po prostu nie będzie i musisz zawsze mieć ten fakt na uwadze. Suplementy to bardzo ważny dodatek, ale sam w sobie bez pracy własnej na niewiele się zda.

jakie suplementy na rozbudowe miesni i spalenie tluszczu

Witam.Mam zamiar trenowaж tylko miesnie brzucha.
    Jakie spalacze tіuszczu bys mi poleciі?
    Jakie aminokwasy? ewentualnie jakies inne suplementy?
    Szczerze mowi±c to metlik mi sie w gіowie zrobiі od czytania o tych suplementach,a chcк wybraж skuteczne i najlepsze.
    Zakupiіem juz Growth Facktor czy to dobre?
    Z gуry wielkie dziкki.
    Делаю сайты тут...

jakie suplementy na rozbudowe miesni i spalenie tluszczu

Moja waga to 87kg,wzrost 170cm.cel redukcja tkanki z brzucha.trenowaіem okolo 3lat temu,mialem dobry trening,nie mialem ani diety,ani nie bralem suplementуw,ale wtedy wazylem duzo mniej,przytylo mi sie ale tylko brzuszek.
    Mam dietк ustalona na podstawie ksi±zki zakupionej na aukcji .
    Autor tej ksiazki poleca suplementy na sam poczatek.
    I kto ma racjк???autor jest trenerem i dietetykiem od kilku lat. no chyba ze dla niego liczy sie sprzedaz ksiazki i robi mnie w bambuko.

Tytuі tej ksiazki Idealny brzuch w 6 tygodni.P.Wojciechowski.
    dajcie dobra radк,:?
    Делаю сайты тут...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów