Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: polecam suplement;)

Ja polecać nie będe, ponieważ do tej pory jeszcze nie miałam okazji stosować żadnych suplementów, gdyż jako osoba aktywna (trenuję rugby od 2 lat, wcześniej siatkówkę i piłkę ręczną. Treningi mam 3 razy w tygodniu + siłownia i basen) korzystam narazie tylko z witamin jakie dostajemy od trenerów. Jednak od pewnego czasu rozglądam się za czym co wspomoże moje treningi, zapewni regenerację organizmu i pobudzi (nie tylko na mecze), ale również na treningi. Ostatnio czytam recenzję suplementów i próbuję wybrać coś odpowiedniego dla siebie, coś po czym dostanę powera Będe informować was co wybrałam i czy jestem z tego zadowolona.

Junior Member
    Witam Mam gorącą prośbę do wszystkich osób, które stosują lub stosowały kiedykolwiek jakiekolwiek suplementy diety wspomagajace odchudzanie o wypełnienie anonimowo mojej ankiety dotyczącej skuteczności. Jest mi to potrzebne do pracy licencjackiej dlatego każde wypełnienie jest dla mnie bardzo pomocne. Ankieta jest krótka i na prawdę nie zajmie dużo czasu. Z góry dziękuję za pomoc. Sylwia- studentka Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie

http://www.ankietka.pl/ankieta/55799...chudzanie.html

Ja ze swojej strony mogę polecić kreatynę Xpand Xtreme Pump, bardzo dobry produkt, idealna rozpuszczalność, przyjemny wiśniowy smak. Daje dobrego kopa energetycznego przed treningiem i dużo mocy w czasie ćwiczeń. Dzięki niej z 80 kg na klatkę zrobiłem 90 . Całkiem niedroga, kosztuje teraz 130 złotych (około) z shakerem na hellhound.pl, moim zdaniem się opłaca, taki produkt za taką cenę

Ja używam również naturalnych suplementów, jak 5fit energy + l-karnityna. Ten środek przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej i jest całkowicie bezpieczny

Junior Member
    Sugeruje aby skupiać się na polskich produktach które są zatwierdzone na naszym rynku. Kwestia bezpieczeństwa Waszego zdrowia.

Junior Member
    Korzystałam też z suplementów 5fit energy + kreatyna oraz l-karnityna. Uważam, że dają szybko efekty! Tylko należy pamiętać o ćwiczeniach i zdrowym jedzeniu.

Ja korzystam z nich i polecam. Bardzo pomagają mi.

Junior Member
    no ja ćwiczę, mam dietę od dietetyka, ale nie widzę rezultatów, myślałam, że on mi pomoże..

Junior Member
    motywacja i chęci, nie powinnaś ich tracić, to one są naszym sprzymierzeńcem. Jesli dietę masz od dietetyka, to powinnaś w niej trwać, jeśli już nie daje większych rezultatów powinnaś sięgnąc po inne porady, również trenerów. Ja miałam problem przy wzrośćie 170cm ważyłam 89kg i byłam załamana, przez co tyłam jeszcze wiecej.. trenerka na siłowni mnie wspierała, dawała dużo motywacji i poelciła mi tabletki 5fit energy+ bcaa, które pomogły mi szybciej spalićtłuszcz i szybciej uzyskać pierwsze efekty, dało mi to dużo pewnosci siebie i motywacji, teraz waże 76kg i nadal spada, ale ćwicze 3razy w tygodniu, biorę suplementy i dobrze się odżywiam, polecam taką kurację i nie poddawajcie się

gocha91 podziwiam! Ja cały czas tak mam że chudnę potem znów tyje... i tak cały czas w koło macieju... Poczytałam nieco o tych suplementach 5fit energy + i zdecydowałam się na l-karnitynę. Mam nadzieję, że teraz efektu jo-jo nie będzie. Już mam dosć tego! Chce być szczupła

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów