Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: polecam suplement;)

Ja również używam suplementów ale naturalnych , therm line fast ma w sobie składniki naturalne . M.in Pokrzywe , która super usuwa toksyny z organizmu a jednak mój to bardzo był "skażony"

Polecam Therma Cuts - więcej na Suple na Tak:-)

W kwestii suplementów diety,to pamiętajmy że zawsze należy połączyć je z treningiem i dopiero to jako całość zapewni nam dobre efekty,inaczej możemy się rozczarować. Szeroki wybór dobrych suplementów znajdziecie również u nas,zapraszamy

Cytat Zamieszczone przez SZM-Melisa_pl Zobacz posta
    W kwestii suplementów diety,to pamiętajmy że zawsze należy połączyć je z treningiem i dopiero to jako całość zapewni nam dobre efekty,inaczej możemy się rozczarować. Szeroki wybór dobrych suplementów znajdziecie również u nas,zapraszamy
    Zgadzam się z Tobą, mój mąż brał therm line man i był zachwycony, biegał, dobrze się odzywiał. Starał sie poprawić swoje życie na fit stajl. Kolega zaś jego brał jakiś inny suplement i na dodatek nic wiecej nie robił. Był zdziwiony, że nie chudnie, No ale co się dziwić. Dlatego ja jak i mąż stosujemy suplementy z olimpu.

Jeżeli mowa o tych dobrych i godnych zaufania, skutecznych suplementach z pewnego źródła to polecam zerknąć na Tytan.info.pl gdzie znajdziecie ich szeroki wybór, a i fachowa obsługa chętnie służy swoją pomocą.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Ja lubie odżwyki z FA lub olimpu i treca. W sumie to trzeba posprawdzać jaki smak najlepszy, bo składem to wszystko zbliżone.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów