Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: spalanie kalorii na rowerze

Junior Member
    Uwielbiam jeździć na rowerze ale dopiero czas mi pozwolił. Pogoda jest piękna, więc problemu nie będzie najmniejszego z nieważne jak długimi przejażdżkami.

Junior Member
    no właśnie też bym chętnie dorzuciła do treningu rower tylko ten czas... zawsze go brakuje

Myślę,że nie jest aż tak źle bo jak brzmi słynna maksyma "dla chcącego nic trudnego",a akurat aktywność fizyczna jest tym elementem którego nie możemy zaniedbać jeżeli chcemy cieszyć się długim i dobrym zdrowiem. Na rower warto mieć także dobre okulary sportowe,to ważna sprawa

Z tym spalaniem kalorii to nie jest taka prosta sprawa. Na początku musimy przepalić złoża glikogenu a dopiero potem organizm zabiera się za tłuszczyk
    Ja zaczynałem od przejażdżek rowerowych po mieście, później dalsze poza miasto aż w końcu złapałem bakcyla na MTB. Mam rower KROSSa akurat nie musiałem w nim dużo wymieniać ale lepsze hamulce to była podstawa żeby jakoś wyhamować na zjazdach. Znalazłem model avid db1 jak na razie jestem zadowolony. Teraz trenuję w weekend i aktywności mi nie brakuje choć głownie robię to dla zdrowia a nie dla wyglądu.

Junior Member
    zwykły rower jest o niebo lepszy

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów