Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: stanik sportowy

stanik sportowy

tak się zastanawiam czy istnieje (może któraś z Was nawet taki posiada) biustonosz,który dobrze utrzymuje duży biust. Mój "problem" to 75 E
    Uwielbiam sport,ale niestety nie znalazłam takiego stanika,który sprawiłby,żeby mój biust podczas ćwiczeń nie żył własnym życiem mam parę biustonoszy sportowych,ale pod każdy muszę dodatkowo zakładać zwykły stanik,to jedyne wyjście,żeby "nie powybijać sobie zębów" takie połączenie jest skuteczne,z tym,że trochę uciążliwe.

Junior Member
    Biustonosz sportowy będzie raczej ciężko znaleźć, ale może warto pomyśleć o zakupie takiej bluzy tanisport.pl/Brubeck/Bluza_LS00640LM/Product.aspx Wzmocnienia liniowe(Riby) dopasowują do sylwetki. Polecana do każdego wysiłku (narty, snowboard, bieganie, trekking) oraz do codziennego, „miejskiego” użytkowania w czasie chłodów.

Junior Member

Biustonosze sportowe :)!!!!

Witam, polecam stronę leafit.pl, polski sklep LeaFIT, specjalizujący się w bieliźnie sportowej. Jest tu spory wybór. Polecam markę PureLime pochodzi z Dani i ma w swojej ofercie kilka modeli sportowców w rozmiarówce kontynentalnej, do miseczki I. Ciekawe, sprawdza się High Impact Compression Bra, w którym miseczki wyglądają na modelowane termicznie. Co warte uwagi, biustonosze te szyte są od obwodu 60 pod biustem, a w niektórych modelach dostępny jest wciąż rzadko spotykany rozmiar 60C.
    Przy zamówieniu, w uwagach proszę podać mój nick EwaK

Senior Member
    Wiadomo dobry biustonosz sportowy powinien podtrzymywac biust i przyciskać go do ciała. Faktycznie w Twoim przypadku może być trudno dobrać odpowiedni biustonosz. A próbowałaś biustonosza z dzielonymi miseczkami? Ujmują każdą pierś z osobna, dzięki czemu ona lepiej się układa i nie przeszkadza podczas ćwiczeń.

Junior Member

biustonosz sportowy

Olik18 masz rację, ja osobiście polecam leafit.pl/High_Impact_Compression_Bra_BIALY-25.html
    nie robi nam jednego "wałka" ładnie ujmuje każdą pierś i podczas ćwiczeń piersi się nie przemieszczają. Co daje nam komfort
    Pozdrawiam
    Ewa

nie próbowałam,jakoś nie wierzyłam w ich skuteczność,nie spotkałam nikogo kto by faktycznie używał takiego biustonosza. niestety ceny mnie powaliły,nie stać mnie na stanik za 200 zł ;-( często ćwiczę i musiałabym mieć więcej niż jeden,buuu czyli póki co muszę radzić sobie tak jak do tej pory. ale fajnie wiedzieć,że istnieją firmy,które zajmują się tym "problemem"

Junior Member
    Niestety cena sporawa, ale ja uważam iż warto wydać tą kasę za komfort który potem mamy. Są też inne modele które również są sportowe i spełniają swoją rolę wyśmienicie i cena nie jest za duża

mam parę modeli,nike,adidas...niestety nie spełniają swoich funkcji. ale mam też bluzki z wbudowanym stanikiem i pod zakładam już tylko jeden zwykły stanik,i to na dzień dzisiejszy jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem

Junior Member

biustonosz sportowy

Rozumiem Cię bo również kilka posiadam w szafie. Ale z własnego doświadczenia wiem iż Pure lime jest naprawdę wspaniały wiem że nie będę wydawać kasy na inne, dlatego właśnie polecam tą firmę.
    Pozdrawiam
    Ewa

Junior Member

Biustonosz sportowy

Dziś dotarł mój kolejny biustonosz z leafit.pl REWELACJA i wysłałam zamówienie na spodnie. Wierzę iż będę tak samo zadowolona z nich jak i z biustonoszy. Pozdrawiam Ewa

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów