Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: stanik sportowy

faktycznie, coś w tym jest że niektóre firmy sportowe produkują ubrania tylko dla osób o okreslonym rozmiarze. Jak się ma więcej w pasie czy w biuście wówczas pojawia się duży problem ze znaleziem odpowiedniego stroju. A przecież nawet osoby w obfitym biustem chcą ćwiczyć i mieć zapewniony komfort ćwiczeń. ja używam stanika nike, kilka razy udało mi się kupić po niewielkiej cenie w czasie obniżek cen

Junior Member
    Witajcie, ja też długo szukałam odpowiedniego dla siebie biustonosza sportowego i też trafiłam na leafit.pl. Zamówiłam jeden na początek i okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Te biustonosze są rewelacyjne. Mam ich już kilka i w tej chwili używam właściwie tylko tych biustonoszy. Przekonała się do nich też moja córka, która ma spory biust i też zawsze miała kłopot z dobraniem odpowiedniego stanika. Polecam, naprawdę doskonale utrzymują biust, ramiączka nie uciskają i są wyjątkowo wygodne.

Junior Member
    heyka,

ja osobiscie do biegania mam biustonosze purelime i freya, z tego co widze, to sa one dostepne w sklepie leafit.pl tak jak to bylo napisane juz gdzies w tym poscie

sklepik wyglada na spoko, duzy wybor, moim zdaniem, swietnych marek
    nie wiem, czy probowalyscie "te drozsze" biustonosze sportowe , ale te z ktorych korzystam sa rewelacyjne, az trudno uwierzyc, ze jest az taka roznica (triumph i atlantic wysiada jak dla mnie - niewygodne to to i zupelnie nietrwale).... polecam biustonosze renomowanych firm, ktore sie specjalizuja w projektowaniu tego typu bielizny. ok, cena jest odstraszajaca, ale ja raz na jakis czas sobie pozwalam na komforcik, albo Misq mi kupuje na urodzinki, jak go odpowiednio nakieruje

Junior Member

Anita Active

Frania, piszesz, że Twój problem to 75 E. Ja też mam taki rozmiar, ale nie stanowi dla mnie problemu od czasu jak używam prawdziwych sportowych biustonoszy. Wiem, że 200 zł to może spory wydatek jednorazowo, ale z doświadczenia uważam, że warto zainwestować. Osobiście używam marki Anita, seria Active, model 5527 - extreme control. Mam na razie dwa i używam i ich na zmianę, schną tak szybko, że więcej nie potrzebuję póki co. Piersi są fajnie wymodelowane, nie spłaszczone, no i co najważniejsze - dają o sobie zapomnieć w czasie ruchu

Junior Member

Cytat Zamieszczone przez Ama72 Zobacz posta
    Frania, piszesz, że Twój problem to 75 E. Ja też mam taki rozmiar, ale nie stanowi dla mnie problemu od czasu jak używam prawdziwych sportowych biustonoszy. Wiem, że 200 zł to może spory wydatek jednorazowo, ale z doświadczenia uważam, że warto zainwestować. Osobiście używam marki Anita, seria Active, model 5527 - extreme control. Mam na razie dwa i używam i ich na zmianę, schną tak szybko, że więcej nie potrzebuję póki co. Piersi są fajnie wymodelowane, nie spłaszczone, no i co najważniejsze - dają o sobie zapomnieć w czasie ruchu
    Mam 70E i miałam problem do czasu, kiedy pozwoliłam sobie dobrać stanik. Mam freya active (czerwona, bez fiszbin)- piersi wyglądają jak naleśniki, trzyma, ale zostają wgłębienia po ramiączkach. Mam czarny commpresion z purelime, zabudowany, trzyma świetnie i ładnie leży( krzyżuję go na plecach do wyciętych koszulek), mam go już ponad 6 m-cy i nadal trzyma w obwodzie. Szybko schnie. Mam też Anitę, a właściwie miałam haftki nie wytrzymały i obwód jest już zbyt duży, chociaż miałam jeden rządek w zapasie, podtrzymanie też słabe- moim zdaniem naturalnie. Teraz kupię purelime zapinany z przodu, już zamówiłam. Bardzo mi się podoba.

Junior Member
    Clara,
    To jakich biustonoszy używałaś przed tym jak dobrałaś sobie stanik? ;-)
    Jaki model Anity miałaś? Ja mam w swoich trzy rzędy haftek i na razie nic się z nimi niepokojącego nie dzieje. Jeśli chodzi o ramiączka, to moim zdaniem są miękkie i nie wrzynają się w ciało. Odpowiada mi jak stanik trzyma w obwodzie, nie uważam, by był za rozciągliwy, może też nie należy do najbardziej ścisłych, ale w końcu w modelu sportowym chodzi przede wszystkim o wygodę. Widziałam też model 5523 z siedmioma bodajże rzędami haftek z przodu, pewnie trzyma lepiej.

Junior Member
    Ja też noszę sobie od niedawna Anitę sportową i chwalę sobie. Nie mam porównania do innych marek za bardzo, ale porównując ze zwykłymi staniczkami, to w końcu niesamowita wygoda (mam 85 G).

dobrze dobrany stanic to ważna sprawa, szczególnie dla biegaczek
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member

stanik sportowy

Jestem posiadaczką dużego biustu i z niecierpliwością poszukiwałam odpowiedniego stanika sportowego, aż wkońcu natrafiłam na markę pure lime
    Zakupiłam stanik w internetowym sklepie sportowym hike, a jego rozmiar dobrałam dzięki precyzyjnemu artykułowi umieszczonemu na stronie tego sklepu- http://www.odziezsportowa.blogspot.com/, jest tam jeszcze wiele innych ciekawych informacji, rad odnośnie stroju sportowego. Stanik z pure lime mam już rok i nie pogorszyły się przede wszystkim jego właściwości idealnie podtrzymujące, polecam gorąco

Junior Member

Top sportowy extra jakość duże rozmairy

Polecam wam dziewczyny nowość na rynku markowy top sportowy amerykańskiej firmy hanes sport , extra jakość i wykonanie żaden tani bubel za 5 zł nic nie warty

zajrzyjcie i zobaczcie :

http://allegro.pl/hanes-top-biustonosz-sportowy-bra-stanik-fitness-i2978054013.html

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów