Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Totalny brak motywacji!

Junior Member
    Warto trochę urozmaicić swój trening, dzięki temu znudzenie nie nastąpi tak szybko. Może warto zrobić sobie taki krótki urlop od ćwiczeń. A potem wrócić do nich z nową motywacją i zapałem. Towarzystwo w ćwiczeniach również działa motywująco. Powodzenia.

Junior Member
    Takie zmieniane treningów faktycznie też może być dobre i może być całkiem korzystne. Chociaż i tak muszę dodać, że najważniejsze to spisywać na swojej kartce jakiejś jakieś mniejsze lub swoje jakieś to większe osiągnięcia. Na pewno to dużo da i na pewno to zmotywuję każdego bardziej.

Junior Member
    Efekty są największą motywacją

Junior Member
    Mnie nie brakuje motywacji-dobrze jest postawić sobie jakiś cel i do niego dążyć.

Junior Member
    Dokładnie, efekty!
    Panele fotowoltaiczne , zdrowa kuchnia i aktywny wypoczynek.

Motywacja? żaden problem z Suple na Tak!
    NIE ODPUSZCZAJ!.jpg

Nie ma co się lenić! pooglądaj sukcesy innych, posłuchaj muzyki, zepnij dupsko i działaj!

Junior Member
    Oczywiście ze sie da. Ja chodziłem przez jakiś czas na siłownie, na początku była motywacja i wgl ale potem jak przestałem widzieć efektów to chodziłem coraz rzadziej. Brak efektów był spowodowany złym treningiem, brakiem diety itp. Zgłosiłem sie do https://trenujmy24.pl/ dopasowali mi plan i dietę i przez jakiś czas ćwiczyłem z trenerem żeby wiedzieć jak poprawnie wykonywa te ćwiczenia. Teraz dobijam do 1,5 roku regularnego chodzenia na siłkę i dalej mi sie chce nawet bardziej niż na początku bo widzę jak sie zmieniam, fizycznie i psychicznie bo wraz z poprawą formy wzrasta moja pewność siebie i samopoczucie

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów