Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: Totalny brak motywacji!

 1. #31
  Najlepsza jest metoda małych kroków. Przede wszystkim nie porównuj się nigdy do innych, bo jedyną osobą, do której powinnaś się porównywać jesteś Ty sama. Poświęć na swoją zmianę więcej czasu i nie sprawdzaj wyników codziennie.

 2. #32
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  6
  Zgadzam się z przedmówcą, metoda małych kroków, nie ma co stawiać sobie za ambitnych celów tylko te mniejsze, łatwiejsze do realizacji bo wtedy i satysfakcja jest większa kiedy udało się nam zrealizować coś co zaplanowaliśmy. Motywacja wtedy rośnie, bo jak ciągle mamy niepowodzenia to każdy w końcu się podda. Porównywanie z innymi ludźmi też niczemu nie służy.

 3. #33
  To się chyba tylko tak nazywa książkowo. Po prostu ludzie kochane trzeba działać. Nie trzeba szukać żadnej motywacji. Trzeba się brać do roboty i trzeba działać bardzo mocno. Po prostu to jest najlepsze co może właśnie nam się przytrafić. Lepszej to rzeczy nie może być.

 4. #34
  Najgorsze są początki, bo trzeba pokonać własną niechęć, lenistwo, a czasami wstyd, ale jak już się zacznie i widać chociaż drobne efekty to potem jest już z górki. Mnie najbardziej motywuje duma z tego, że czegoś dokonałam, właśnie pomimo tego że najpierw mi się nie chciało.

 5. #35
  Nie należy rezygnować, to pierwsza zasada. Jeśli nie dajesz rady, czujesz zniechęcenie, to możesz dla odmiany spróbować innej formy aktywności, tak dla urozmaicenia, a może odkryjesz w końcu swoją prawdziwą pasję, o jaką byś się nie podejrzewała nawet:-)

 6. #36
  Dokładnie, małe kroczki, dyscyplina i samozaparcie są sukcesem przy każdym zniechęceniu... jak już nie możemy, nie dajemy rady, to wówczas po malutku, po jednym zadaniu, po dwa i jakoś to zawsze idzie, najważniejsze, żeby do przodu:-) stagnacja tylko pogłębia zniechęcenie...

 7. #37
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  7
  Dlatego trzeba ruszać do przodu i trzeba cały czas atakować swoje urządzenia na siłowni i trzeba tam właśnie cały czas jakoś działać w sposób prawidłowy. Chociaż mi to się zdaję właśnie, że jak już się ruszy z przed kompa to można zanotować to jako sukces.

 8. #38
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  7
  UP! Spiąć się trzeba chłopy i trzeba atakować jak tylko się da. NIe można stać w miejscu. Kto nie idzie do przodu cofa się jak dziecko. W mieśniach i bardziej w psychince jest wszystko. Trzeba cały czas atakować do przodu i trzeba wszystko iść i przeć do przodu.

 9. #39
  Motywacja spada przy treningach mimo, że widzisz ich pozytywne efekty. Ja straciłam kilkanaście kilo i sporo centymetrów, ale od dłuższego czasu nie tracę nic poza motywacją właśnie. Dlatego coraz trudniej zmusić mi się do trenowania.

 10. #40
  Z motywacja bywa ciężka sprawa, ja bym radziła znaleźć kogoś do wspólnego biegania. Kolegę lub koleżankę, zawsze to jakoś umila ten czas. Może motywacja wróci. Na pewno nie warto rezygnować z biegania skoro tak dobrze Ci idzie. Nie myślałeś o jakiejś siłowni?

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •