Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Rower stacjonarny

wedle mnie rower treningowy mało co daje i pomaga. albo zwyczajny tradycyjny albo bieżnia.
    www.open-info.eu

Senior Member
    Rowery magnetyczne nie muszą być wcale droższe. Znalazłem taki hellhound.pl/rower-magnetyczny-1690-p-3820.html za niecałe 450 złotych. A chyba takie do domowych warunków w zupełności wystarczy. Chyba, że ktoś ma jakieś duże wymagania. To droższe też są.

chyba tak jak pisali inni warto zainwestowac w rower magnetyczny, ale najlepszy jest i tak tradycyjny, powietrze, uroki przyrody, towarzystwo, większe chęci do jazdy
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member
    A mi narzeczony kupił nie rowerek jak chciałam, a ten orbitrek magnetyczny:
    http://www.sporti.pl/product-pol-18968-Orbitrek-magnetyczny-trenazer-SPORTIA-903.html

I jestem bardzo zadowolona, bo rowerek to raczej na nóżki się tylko nadaje, a orbitrek trenuje niemal całe ciałko )

Junior Member Awatar qwerty123
    Moim zdaniem rower stacjonarny to nie jest dobry zakup.

Bieżnia jest dobrą inwestycją, rower stacjonarny - niekoniecznie

Junior Member
    Też zastanawiałem się nad wyborem - rowerek, orbitrek albo bieżnia i wybrałem bieżnię. Jakby ktos szukał w tym sklepie jest duży wybór - sportbody.pl Partiulier ma rację, to jest inwestycja. Bieżnia z tych trzech sprzętów jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Junior Member
    Podobna bieżnia wpływa źle na stawy kolanowe

Nie jest to do końca prawda,ale moim zdaniem lepiej jest biegać w terenie,przynajmniej nie ma takiej monotonii jak na bieżni,wystarczy tylko dopasować odpowiednie obuwie a akurat u nas znajdziesz szeroki wybór i niższe ceny,zapraszamy

Junior Member
    Przegląda
    Wrocław
    Rower stacjonarny to świetny sposób na utrzymanie formy w zimie i w chłodniejsze miesiące, jednak w lecie trzeba koniecznie przesiąść się na zwykły rower - nie ma lepszego sposobu spędzania wolnego czasu, niż wycieczka rowerowa, a przynajmniej dla mnie.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów