Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Rower stacjonarny

Rower stacjonarny to jest chyba tylko sposób na takich leniwych uczestników sportów. Na co komu dziś ten rower stacjonarny ? Nie jest lepiej jeśli się poćwiczy na takim normalnych rowerze a nie na takich stacjonarnym. To jest tylko opcja dla takich wygodnisiów.

Junior Member
    Ostro..Ja mam u siebie rower stacjonarny, korzystam z niego tylko wtedy jak chce przeprowadzić jakąś rozgrzewkę. W innym przypadku z niego nie korzystam bo mi nie jest do niczego potrzebny. Jak mnie nie nie ma w domu to on się tylko kurzy, chyba go sprzedam

A moim zdaniem dobrej jakości rower stacjonarny zawsze się przyda,bo można na nim trenować niemal przez cały rok i na bieżąco wzmacniać efekt jaki chcemy uzyskać. Podstawa to wybrać ten dobry i solidny model,więc warto w niego zainwestować nieco więcej.

Junior Member
    Fajny sposób dla tych ludzi, którzy nie chcą wyjść z domu lub ich nie stać na zajęcia.

Junior Member
    Ktoś kto myśli, że rower stacjonarny jest tylko dla "wygodnisiów", dla tych co im się nie chce wyjść na dwór - jestem po operacji i wolę czuć się bezpiecznie w domu na rowerze stacjonarnym niż wyjść na dwór i coś sobie zrobić. Wypadałoby pomyśleć nad tym co się pisze.

Witam przedmówców
    Ja osobiście polecam rower elektryczny, który daje mnóstwo frajdy, bo gdy inni już wysiadają ja mam jeszcze mnóstwo pokładów energii. Zakupiłem rower na stronie http://evbike.pl/pl/, gdzie obsługa sklepu mi doradziła, który model wybrać i postarała się o jak najszybszą wysyłkę zakupionego sprzętu. Wam również polecam rower elektryczny, jeśli jesteście w Warszawie lub okolicach możecie podjechać bezpośrednio do sklepu, gdzie personel pomoże w wyborze odpowiedniego roweru.

popieram. też od niedawna jestem posiadaczką roweru elektrycznego, sobie kupiłam tutaj w dość niskiej cenie http://wygodnyrower.pl/rowery/elektryczne/ . jestem do niego już tak przyzwyczajona że w zasadzie po mieście się już samochodem nie poruszam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów