Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: tani fitness w Krakowie

Junior Member

tani fitness w Krakowie

Zapraszam serdecznie na wakacyjne zajęcia fitness orgaznizowane przez agencję Broken Art :

miejsce : sala gimnastyczna SP nr 95 przy ul. Wileńskiej 9 ( przystanek Uniwersytet Rolniczy )

termin : każdy poniedziałek godz. 16.00 - 17.00

koszt : 40 zł / miesiąc !

plakat promujący zajęcia :
    http://img525.imageshack. us/img525/3916/plakat2dus.jpg

kontakt :
    880-345-510
    kasprzyk.kornel@gmail. com

Junior Member Awatar akaksa
    OK OK , Fajne INFO

Jeśli interesuje Was niedrogi fitness w centrum Krakowa to zajrzyjcie do SEMPRE sempretaniec. pl
    Maja ładne i czyste sale z dużymi lustrami i niedrogie karnety. Dopiero niedawno otworzyli i maja sporo wolnych miejsc. Nawet można dogadać się co do terminów zajęć.

Junior Member
    Potwierdzam !!

"SEMPRE" oo tak xD
    jak na początki dobre wrazenia
    mila atmosfera ii taa... SALA no no ...
    dla kazdego cos dobrego

WBIJAJCIE i ZOBACZCIE sami pozdro

sempretaniec. pl

Junior Member

Thumbs up gymnasiony

na mieście mówią ze gymnasion to dobry klub ale pewno nie wszystkie klientki wiedzą ze oni od p0onad 3 miesiecy nie płacą swoim instruktorom i pozostałym pracownikom za prace
    a trzeba było otwierac tyle klubów w jednym czasie ale co tam kredyty pracowników rodzina opłaty jedzenie dzieci przeca to nikogo nie obchodzi
    złodziejstwo w biały dzień

Junior Member
    Zaczęłam chodzić na zajęcia fitness do Sempre i rzeczywiście jest fajnie. Polecam.

Junior Member
    Ja słyszałem wiele dobrego o klubie Platinium. Nie należy on co prawda do najtańszych ale opłaca się do niego chodzić. Oferują ciekawe promocje, obsługa jest profesjonalna. Raz sam się tam wybrałem na siłownię i mogę szczerze powiedzieć, że tak fajnego sprzętu to często u nas nie uświadczysz

Junior Member
    Te wszystkie kluby są w większości gdzieś w centrum Krakowa, a ja jestem z Nowej Huty i nie mam czasu na dojazdy, chciałabym znaleźć jakiś klub fitness niedaleko siebie i oczywiście w miarę nie drogo. Czy któraś z Was może mi jakiś polecić??

Junior Member
    polecam fitness klub z najpiękniejszym widokiem w mieście - Manufaktura Zdrowia w Krakowskim Biznes Parku w Zabierzowie - zapraszam
    manufakturazdrowia. com
    Tylko teraz promocja karnet open 119zł
    zapraszamy pierwszy trening gratis

A ja zraszam już w sobotę na cudowne 2 urodziny fit by step. Darmowe wejście na siłownie,uczestnictwo w zajęciach fitness, zawody na ściance wspinaczkowej, bezpłatne konsultacje dietetyka,pomiar przemiany materii i pomiar tkanki tłuszczowej itp.
    Przyjdź i przekonaj się sam! Zapoznaj się z programem na naszej stronie www. fitbystep.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów