Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: tani fitness w Krakowie

Junior Member
    Manufaktura Zdrowia jest super rozpisują tam nawet treningi + diety i mają duży wybór programów ćwiczeniowych

Junior Member

Darmowe Zajęcia!!!!!

Gym Park w Krakowie Zaprasza na darmowe zajęcia fitness!!! ZUMBA, BODY SCULP, STEP , BPU oraz wiele innych. Więcej info po nr tel 12/257-12-14. Odwiedź nasza stronę: www.gympark.pl

Może już trochę nie aktualne, ale chyba warto odświeżyć wątek! Jakie miejsca gdzie można poćwiczyć w Krakowie polecacie. Ja chodzę do Elite Fitness na Dekerta, bardzo fajne kameralne studio fitness, z ciekawymi zajęciami. I nie ma żadnych umów!

Junior Member
    W Nowej Hucie jest kilka klubów: activelife, platinium, jakiś kobiecy
    Moja dieta i ćwiczenia: http://lionfitness.pl/

Junior Member
    Póki co, wydaje mi się, że nie można narzekać na Platinium. Chodzę już długo i myślę, że najlepszy mój wybór

Saturn Fitness pod koniec września ma się otworzyć na ul. Przemysłowej (Podgórze) w Garden Residence, zamierzam się zapisać, bo własnie kończy mi się poprzedni karnet równo z końcem wakacji a Saturn Fitness ma być nawet basen czego w poprzednim klubie nie było. Wg info na stronce standardowy karnet Move 365 jest za 99zł

Dzięki bardzo przyda się

Senior Member
    Tak potwierdzam, Saturn Fitness na ul. Przemysłowej świetna miejscówka, mają basen, co jest dla mnie wielkim plusem, bo ciężkim treningu siłowym lub wytrzymałościowym lubię wskoczyć sobie do wody i rozluźnić spięte mięśnie, porozciągać ciało i wychłodzić cały organizm. Mało klubów może sobie pozwolić na własny basen, dlatego myślę, że Saturn Fitness przyciągnie sporo ludzi

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Horsefly Zobacz posta
    Te wszystkie kluby są w większości gdzieś w centrum Krakowa, a ja jestem z Nowej Huty i nie mam czasu na dojazdy, chciałabym znaleźć jakiś klub fitness niedaleko siebie i oczywiście w miarę nie drogo. Czy któraś z Was może mi jakiś polecić??
    Activeniuton! Najlepszy klub moim zdaniem w Krakowie, a trochę już tego przerobiłam. chodziłam do Comcomzone, Platinium chyba trzech, Energymu i Saturna. Activniuton jest kameralny, mało ludzi na zajęciach. Jest power i atmosfera nie do podrobienia. Ceny - o dziwo - najniższe.

Junior Member
    Saturn Fitness jest spoko. Teraz tanio jest też kupić karnet do jednego klubu w Platinium bo płaci się 59 za miesiąc, czyli całkiem ok. Open jest droższy, więc jak ktoś chodzi głównie do jednego klubu to ta opcja jest fajna

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów