Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: KOLAGEN NATURALNY

KOLAGEN NATURALNY

Dziewczyny czy któraś z Was używała może Kolagenu Naturalnego:Platinium (do tważy) i SIlver (ciało).POdobno efekty są rewelacyjne (niestety cena też). Nie wiem czy się skusić ...

Senior Member
    moja mama używa kolagenu wiec moge ja zapytac czy jest zadowolona, ale podejrzewam, ze tak :)

No cześć Piuma :)) zapytaj prosze,z tego co czytam to istne cudo,albo dobra reklama ,trochę kosztuje więc lepiej poytać.Mnie chodzi o temn naturalny,polski
    czekam :)

Senior Member
    a nam na kursie mowili,ze nie dziala...
    ja mam probke, dostalam od Canzonetty, ktora stad uciekla juz:(
    po kilku pierwszych razach cera byla gladsza, ale juz za 4-5 razem zadnych zmian i tak zostalo, no nawet jej nie uzywam teraz. to rybi kolagen, nie wiem niestety jakiej firmy
    moim zdaniem- nie warto(lepiej seks dziala!)

BoniaK
    Guest
    Ogolnie działa, tj widać efekty, ale wiadomo cudów nie ma. W moim przypadku na wlosy działa rewelacyjnie, ale po zmodyfikowaniu zalecanego sposobu używania:)

Senior Member
    czyli nie dziala :lol:
    wszystkie piekne jestesmy:-))
    a Ty Aggii to juz w ogole!

no cóż,skusiłam się na 15ml-zobaczę :)) jak czytam o tym kolagenie to ma się wrażenie że to cudo na wszystko, a wiecie jakjest-jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :P
    a TY Amka z tym sexem! mi tam wcale nic nie wygładza,
    a może mam za mało? jest jakaś dawka optymalna? :D

no to pisze:po 3 dniach wklepywania w twarz+ ciało (3xdziennia) skóra zrobiła się niesamowicie gładka(zmary jak były tak są!) ,naprawde!
    jedyny minus to uczucie ściągania skóry,zwł.wokół oczu,ale za to podkład się pięknie rozprowadza,gładziutko...

Zauważalne efekty mozna zobaczyc dopiero po 200-300 razach a nie po kilku razach. Jezeli jakis sprzedawca pisze ze efekty widac po kilku razach to po prostu klamie. Nie ma zadnych kremow ani kolagenow ktore daja rezultaty w kilka dni. Na stronie producentow czy tez glownych dystrybutorow nie znajdziecie informacji ze to dziala po kilku dniach.

Jezeli chodzi o kolagen to trzeba go stosowac ciagle przez ok 3-4 mies. by byly zauwazalne efekty. Calkowita wymiana kolagenu nastepuje po ok 100-120 dniach kuracji. Co nie znaczy ze po 100-120 dniach kuracji calkowicie znikna zmarszczki. Po 100-120 dniach bedziecie mogly zobaczyc zauwazalne zmiany (najlepiej porobic sobie kilka fotek z bliska twarzy by pozniej miec porownanie).

Dodam jeszcze ze jestem dystrybutorem kolagenu ale nie pisze wam tego po to by wcisnac wam kolagen. Mozecie wierzyc w to co pisze lub nie. Decyzja nalezy do Was. Obecnie najwieksze koncerny wprowadzaja kolagen do swoich kremow. Np. dzis ma premiere krem z kolagenem w Oriflame.
    Oczywiscie jest on duzo tanszy od czystego kolagenu. Nie bez powodu, tego kolagenu w kremach jest nie wiecej niz 4-9% skladu.

JEdyny minus takiego kolagenu to fakt, że nie da się nim odbudować zerwanych włókien kolagenowych, a to one powodują zmarszczki itp.:/ Ale da się nim wzmocnić te istniejące, przez co cera ogólnie znacznie się poprawia. Sama nie próbowałam jeszcze tego specyfiku, ale na pewno kiedyś spróbuję - naczytałam się tylu pozytywnych opinii, że nawet z ciekawości spróbuję

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów