Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: KOLAGEN NATURALNY

Junior Member
    Poleciła bym ci np Collagen By-Health. W składzie ma oczywiście kolagen naturalny witaminy C i E no i ekstrakty z pestek winogron. Moja skóra jest po tym preparacie gładka i nawilżona, praktycznie w ogóle już nie stosuje kremów nawilżających. Próbowałam preparatów typu Skrzypowita ale okazały się picem na wodę. Collagen nie tylko działa pozytywnie na zmarszczki ale na całą strukturę skóry wiec nawet na cellulit i rozstępy. Jeśli chcesz to tu jest adres strony na której można kupić taki produkt http://noblehealth.pl/index.php/katalog/index/ . Produkty z kolagenem są zazwyczaj bardzo drogie w związku ze swoją skutecznością. Ten jest najtańszy na rynku jaki udało mi się znaleźć bo tylko 69 zł za 90 tabletek a skład jest naprawdę fajny.

Junior Member
    Ja też jestem zwolenniczką Collagen Noble Health, efekty są bardzo zadowalające za stosunkowo niską cenę produktu. Skusiłam się na niego jakieś 3 miesiące temu i nie żałuję, ma największą(dopuszczalną) dawkę kolagenu ze wszystkich dostępnych na rynku, no i jest to kolagen naturalny(rybi) I stopnia, a nie jakaś żelatyna. Poza tym w składzie ma Wit. C i E oraz ekstrakt z pestek winogron, czyli najmocniejsze antyoksydanty. Collagen ten działa na skórę, włosy, paznokcie i na układ stawowo-kostny. Moja skóra wygładziła się, nawilżyła, stała się taka świeża i delikatna w dotyku. Różnicę zauważyłam także w wyglądzie włosów i paznokci. Czekam na dalsze efekty. Na pewno kupię następne opakowanie. Polecam!!!

Senior Member
    Wszystkich zainteresowanych kosmetykami z kolagenem zapraszam również na moja stronę http://www.kolagencolway.com/
    www.KolagenColway.com

A przecież cząsteczki kolagenu nie przechodzą do tych warstw skóry bo są za duże.

Senior Member
    Ale zapewniają świetne rezultaty,zresztą warto przekonać się o tym samemu www.KolagenColway.com
    www.KolagenColway.com

Albo tabletki albo żel a kolagen działa. Tylko nie wszyscy wiedza jaki najlepiej stosowac. Przede wszystkim musi być z ryby to podstawa. zazwyczaj jest to tołpyga no i oczywiscie kolagenu musi byc 100% nie jakies kremy z dodatkiem bo to jest tylko zwykly chwyt marketingowy. Ja stosuje akurat z firmy bio-medicalis: www.bio-medicalis.pl niestety nie mogę powiedziec ze zauwazylam efekty, poniewaz stosuje go niecały miesiac. Polecili mi znajomi mam nadzieje ze żałować nie bede. Na nich działą rewelacyjnie wiec mysle ze się nie zawiodę.

Junior Member

Kolagen działa

Ja też stosuję. Jestem kosmetyczką od dłuższego czasu stosuję go również do zabiegów, albo po zabiegach inwazyjnych. klientki są bardzo zadowolone. Zamawiam go prosto od producenta z Gdańska. Są trzy rodzaje Face, Body, Hair&Nails. Ja stosuję Face- do twrzy, oraz body- do ciała, do masaży. Osobiście stosuję go w domu jako serum pod krem. Cera bardzo mi się poprawiła, wygładziła, ma ładny, jednolity kolor. Stosuję go od prawie dwóch lat.

ja stosuję kolagen od kilku miesięcy, ale w domowym zaciszu. koleżanka wcześniej stosowała i mi poleciła. najbardziej odpowiada mi kolagen silver z colagen.info firmy colway

Junior Member
    Dziewczyny a powiedzcie mi jak wybierać kolagen do twarzy ? Bo tak sobie przeglądam różne strony i trafiam na przeróżne produkty, to maści, to tabletki czy żele i w końcu nie wiem co wybrać. Jest jakaś różnica?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów