Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 123

Wątek: Gdzie kupować suplementy?

Junior Member

Gdzie kupować suplementy?

Mam pytanie, w jakich sklepach internetowych kupujecie suplementy? Macie jakieś doświadczenie z różnymi e-sklepami? Ja tydzień temu zamówiłem produkt w pewnym sklepie i nie doszedł. Dobrze że wybrałem płatność przy odbiorze. Dzwoniłem do nich i w końcu zrezygnowałem z zakupu.

Junior Member
    Widzę, że nikt się nie kwapi odpowiedzieć, to ja napiszę. Zadowolona jestem ze sklepu mmo.pl, bo pracują tam prawdziwi fachowcy. Zawsze doradzali mi tak, żebym była zadowolona i mówią, które produkty są skuteczne, a które mniej. Jak chciałam na początku kupić l-karnitynę, to mi odradzili i zaproponowali lepszy spalacz. Poza tym realizacja zamówień przebiega sprawnie, więc nie ma się do czego doczepić.

Junior Member

Ja suplementy kupuję tylko od herbalife, nie są tanie, ale są bardzo wydajne i genialne!!! włosy rosną mi jak oszalałe, ani razu nie złamałam paznokcia, co wcześniej było notoryczne....polecam wszystkim, jem ja, mój Narzeczony, moi rodzice i pół rodziny oraz znajomi, wszystkim zdecydowanie poprawił się nastrój i wygląd. Podaję numer telefonu do dietetyczki, która na pewno dobierze Wam odpowiednie suplementy 0503-841-292

Senior Member Awatar Tigger
    Uzależnione jest to od tego co aktualnie potrzebuje, jeśli jestem nakierowany na konkretny produkt, staram sie szukać okazyjnej ceny.
    Mam kilka sklepików w których regularnie robie zakupy, ale to nie znaczy ,że nie staram się ustrzec przepłacenia za dany produkt.
    Aukcje wiarygodnych sprzedawców na popularnych serwisach aukcyjnych także wchodzą w gre.

Junior Member
    ja ostatnio zaopatrywalem sie w strefie mocy i jestem zadowolony. Co prawda to bylo na zasadzie zamawiania przez internet a odbior u nich w sklepie, ale zwykle dosyc szybko komplementuja zamowienie i informuja ze jest do odbioru

Ja kupuje w tym sklepie
    Nie podajemy aktywnych linków - Admin
    moge polecic - bardzo szybka dostawa mialem na drugi dzien oraz mozna liczyc na fachowa pomoc w celu wybrania suplementu

Junior Member
    ja kupuje suplementy na Aktywny link - Admin bardzo fajna obsluga szybka wysylka dokladna rozpiska stosowania sklep wart polecenia

Junior Member
    Hej Ja właśnie dzisiaj zamówiłam sobie spalacz tłuszczu Zdecydowałam się na sklep mmo.pl, bo czytałam, że pomagają dobrać najlepszy produkt. Napisałam na podany na stronce adres mailowy i dość szybko dostałam odpowiedź Pani podała mi kilka propozycji, doczytałam o nich trochę i zamówiłam. Sklep chyba warto polecić, bo obsługa szybka i profesjonalna Teraz tylko czekam na przesyłkę ;P

Junior Member
    Musze się pochwalić, że już dzisiaj doszła paczka z moim spalaczem ;-) Także tym bardziej polecam mmo.pl - obsługa miła i pomocna, a do tego dostawa szybka ;-) I jeszcze dostałam e-booka "Zapomnij o nadwadze"

Junior Member
    ja kupuję na (XXX- link usunięty - Admin) i jeszcze się nie zawiodłem. Towar zawsze na czas, a dodatkowo baaaardzo szeroki wybór. Zdecydowanie polecam. Ew. aukcje internetowe, ale tutaj zawsze można się naciąć.

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów