Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 123

Wątek: Gdzie kupować suplementy?

Junior Member
    Najlepiej oczywiście przejść się do sklepu i pogadać z obsługą, która napewno zna się na rzeczy. Tym niemniej, jeżeli już chcesz kupować przez internet, to odradzam Ci allegro - nie zawsze masz pewność, że dostaniesz to, za co płacisz. Osobiście, polecam Ci sklep hellhound.pl - tam możesz liczyć na fachową poradę i przede wszystkim, masz pewność co kupujesz.

Senior Member Awatar Aga25a
    najlepiej konsultować się z kimś niezależnym, sprzedawcy w sklepikach z odżywkami wciskają taki kit- szczególnie nie znają się na suplementacji dla bardzo aktywnych kobiet, są tragiczni, raz poszłam do takich- zrobiłam rundkę i udawałam głupią (jestem mgr fizjoterapii i znam się co nieco na wspomaganiu z racji wykształcenia, również cały czas na bieżąco czytam dużo publikacji, sama stosuję wspomaganie), wyobraźcie sobie jak niekompetentni, niedouczeni i kłamliwi są niektórzy sprzedawcy, żal mi ich, szczególnie w jednym ze sklepików w podziemiach Dworca Centralnego w Wawie- gość cwaniakuje i wciska; nie wygląda na ćwiczącego a już na pewno nie zna się na biochemii i wspomaganiu- Boże, żenujące... W końcu go zgasiłam i się chłopak za bardzo nie umiał odnaleźć w sytuacji... Tragedia... Na szczęście wiem po co idę, chciałam tylko się przekonać.
    Kiedyś w CH na stoisku zaczepiłam gościa i pytałam o wspomaganie pływania, biegania, a on coś tam kombinował, w końcu stwierdził, że lepiej zna się na treningu siłowym a ostatecznie powiedział: "kulturystyka i wspomaganie to moja pasja, czy uwierzy pani, że skończyłem tylko szkołę podstawową?" OMG! myślałam, że mi oczy z orbit wyjdą na wierzch, ktoś taki sprzedaje środki, które mogłyby w nieodpowiednich dawkach i stosowane w nieodpowiedni sposób zaszkodzić... tak więc radzę czytać i konsultować z niezależnymi expertami a nie sprzedawcami, którzy "dla każdego znajdą coś odpowiedniego", byle mieć zysk;

odradzam również allegro, sama kupowałam w sklepie kulturystyka.sklep.pl - są uczciwi, szybcy i dają gratisy do zamówień

warto być ostrożnym i sprawdzajcie daty ważności, bo tutaj również można trafić na przeterminowane suplementy

Cytat Zamieszczone przez kasiulla Zobacz posta
    ja kupuje suplementy na www.mojezywienie.pl bardzo fajna obsluga szybka wysylka dokladna rozpiska stosowania sklep wart polecenia
    witaj
    ja tez kupuje suplementy w tym sklepie co ty rozpisali mi dietę zalecenia oraz harmonogram spożywania produktów szybka wysyłka ekskluzywna paczka fajnie pakowane mi bardzo przypadli do gustu a co ważne znają sie na rzeczy i naprawdę chudnę wiec warci są polecenia

Junior Member
    Jak dla mnie strona suplementymbm.pl jest najlepszym serwisem zajmującym się produkcją i dystrybucją suplementów. Przestrzega ona norm europejskich wprowadzonych dla przemysłu spożywczego, produkty są na bazie składników naturalnych, dzięki czemu dieta może być uzupełniana w najwyższej jakości składniki odżywcze. Można wspomóc sobie dietę i uzyskać rewelacyjne efekty zdrowotne, uregulować pracę naszego organizmu od wewnątrz.

Junior Member
    Ja jestem bardzo zadowolona z produktów firmy CaliVita. Jest to marka dbająca o zdrowy styl życia, dobry stan zdrowia oraz bezpieczeństwo stosowania produktów. Produkty może nie są zbyt tanie, ale kupując suplementy najwyższej jakości, dbamy o własne zdrowie. Ostatnio ich produkty zaczęłam kupować na www.suplementydiety.istore.pl ,w sklepie jest bardzo duży wybór produktów i szybko wysyłają zamówienia.

Junior Member
    Hej wszystkim. Ja w zasadzie zaczynam dopiero z suplementami. Dobrze, że tu trafiłam, można się sporo dowiedzieć. Miałam już przejścia z różnymi e-sklepami i właśnie szukam czegoś odpowiedniego. Nie chcę już odbierać paczek z czymś, czego nie zamówiłam albo czekać na nie tygodniami

ja już od 2 lat robie zakupy na www.mojezywienie.pl szybka wysyłka dokładnie rozpisane co kiedy i jak stosować jestem z nich bardzo zadowolona więc jeśli mogę polecić to ten portal www.mojezywienie.pl

Z allegro też mam niemiłe wspomnienia. Tzn nie ja,a mój brat Ma 17 lat i zamówił w tajemnicy przed rodzicami jakieś "białko". Okazało się później, że to był jakiś zwykły proszek, mąka z jakimiś węglowodanami...to chyba nie wymaga komentarza. W każdym razie od tego czasu rodzice już wolą sprawdzać, co ten mój brat wymyślił, niż mu zakazywać zakupów tego typu, bo zrobi to za ich plecami. Polecić mogę przy tej okazji hellhound, bo bardzo profesjonalnie nam wtedy doradzono. Ktoś tu wspominał, że w Warszawie pod dworem siedzą naciągacze Zdarza się, wierzę w to, a w przypadku takich suplementów jak odżywki szkoda ryzykować i kupować w niesprawdzonym źródle

Witam Wszystkich bardzo serdecznie! Muszę się przyznać, że obserwuję to forum już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Wypróbowałam też wiele rzeczy, o których mowa w Waszych postach. Np. skusiłam się i zamówiłam preparaty firmy CaliVita ze sklepu www.suplementydiety.istore.pl Jestem z nich bardzo zadowolona, więc dziękuję za poradę. Wcześniej nie znałam tego sklepu.

moje suplementy na razie można kupić tylko w jednym miejscu w Warszawie i przez Internet.

Ja osobiście uważam, że pierwszy zakup powinien obyć się off-line. Żeby móc skonsultować ze sprzedawcą, obejrzeć, przeczytać... Później jak już się dokładnie wie co to Internet jest ok.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów