Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 123

Wątek: Gdzie kupować suplementy?

Smile Bodytemple.pl

Ja dowiedzialam sie z innego posta o sklepiku NIe reklamujemy innych stron moi drodzy fprumowicze! - admin Co prawda nie znajdziecie tam nic jak chcecie sie przypakowac ale maja fajny wybor suplementow do odchudzania, a jeszcze bardziej podoba mi sie dzial kosmetyki - maja na cellulit, rozstepy

zobaczcie to.. czyz nie brzmi pysznie?

Pasquda, teraz wiekszość producentów ma w swojej ofercie suplementy witaminowe, na cellulit i inne mankamenty urody. Nic specjalnego.

Twój link odsyła nas do sklepu zarówno z suplementami, jak i odzieżą sportową. Spotkasz tam wielu różnych producentów, mniej lub bardziej znanych... Najczęściej w ogóle nie znanych.

Ja swój chrom też zamówiłam na suplementydiety.istore.pl.
    Przysłali mi dokładnie to, co zamówiłam, no i nie czekałam na przesyłkę tydzień tylko bodajże 2 dni. Także możecie zamawiać spokojnie

jezeli ktos ma ochote moze kupic u mnie- staram sie doradzic najlepiej jak potrafie i dobrac dla kazdego indywidualnie odpowidnia odzywke badz suplement... takze dobieram indywidualne dawkowanie w zaleznosci od stawianego sobie celu

pozdrowionka

TrenerFitness, bardzo chętnie, ale jak już zamawiam ten chrom na suplementydiety.istore.pl to juz będę obstawałą przy tym.
    Rezultaty sa, więc nie będę kombinowała, ale w razie czego to będę o twoim indywidualnym dawkowaniu pamiętała

Senior Member
    Ja najczęściej kupuję suplementy na stronie (zakaz podawania adresów innych stron - Admin) Jest to naprawdę bardzo dobry sklep. Możesz u niech kupić nie tylko suplementy, ale i też sprzęt sportowy. Jak dbasz o formę i zawsze chcesz być w formie wcale nie musisz chodzić na siłownię, możesz namiastkę siłowni zrobić sobie w domu

Junior Member
    Ja kupuję najczęściej CaliVitę. Teraz używam suplementu oczyszczającego organizm z toksyn, bo przy moim trybie życia i pracy to bardzo wskazane. Zastanawiam teraz nad zakupem Smokerade dla palaczy, nie wiecie czy to działa? Bo rzucić też by się przydało. Brałam kiedyś jeszcze jakiś z błonnikiem i muszę przyznać, że miałam mniejsze łaknienie i sporo schudłam.

Senior Member Awatar jagienkaFit
    ja biore suplementy od osoby, której ufam, ktora zna moj styl zycia i moj orgaznim, w razie w - zapraszam na priv

To zależy od tego jak ci jest wygodniej Jedni lubią stacjonarne apteki a wolę te w internecie( chociaż niepotrzebnie używam liczby mnogiej, bo w sumie korzystam tylko z jednej).Generalnie wybieramy te miejsca do których mamy zaufanie

Senior Member Awatar jagienkaFit
    a skad wiesz,że to apteka? ja nie używam syntetycznych suplementów tylko naturalne

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów