Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Gdzie na urlop i na narty (Polska)?

Gdzie na urlop i na narty (Polska)?

gdzie najlepiej pojechać sobie na wypoczynek zimowy? mam 2 tygodnie, chciałabym trochę się zrelaksować, powdychać świeżego powietrza, pooglądać widoczki, odpocząć ale też na nartach pośmigać. znacie jakieś fajne miejscówki?

Miejsc jest pewnie multum.
    Ja mogę polecić Małe Ciche koło Zakopanego.
    Bajkowa okolica i (jak dobrze pamiętam ) trzy stoki narciarskie.
    Ceny za nocleg i wypożyczenie nart też rozsądne.

Junior Member
    Karpacz i hotel Mercure Skalny. piękne widoki, boska okolica, nie ma tłumów, a hotel w przyzwoitej cenie na całkiem wysokim poziomie

o małych cichych słyszalam coś niecoś, podobno fajnie rzeczywiście. a są tam jeszcze jakieś dodatkowe rozrywki typu basen, fitness czy coś w tym guście? bo w tym skalnym mercure tak czytam, że jest full wypas pod tym względem. w Karpaczu jak jest z jazdą na nartach?

Zakopane

Ja polecam Zakopane, ponieważ można fajnie wypocząć i zrelaksować się. Na miejscu jest mnóstwo rozrywek, atrakcji, fajnych miejsc. Poza tym górale są gościnni i sympatyczni. Cóż więcej chcieć od życia.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez skakanka Zobacz posta
    o małych cichych słyszalam coś niecoś, podobno fajnie rzeczywiście. a są tam jeszcze jakieś dodatkowe rozrywki typu basen, fitness czy coś w tym guście? bo w tym skalnym mercure tak czytam, że jest full wypas pod tym względem. w Karpaczu jak jest z jazdą na nartach?
    z tego co pamiętam to wyciągów narciarskich jest w Karpaczu kilka, na śnieżce na pewno. pojeździć można. myślę że na stronach lokalnych Karpacza będzie więcej info - lokalizacje, długości itp. ja nie jeżdżę więc nie bardzo się orientuję w temacie
    a hotel owszem, można powiedzieć że full wypas. masaż i sauna to były moje ulubione "rozrywki" wieczorami jak mi nogi w ramiona wchodziły od łażenia :]

robek, ale Zakopane jest strasznie komercyjne i pooblegane... fajnie tam, ale byłam już 3 razy i już mi się trochę przejadło. ten Karpacz fajnie brzmi a jeszcze jak jest mozliwośc powrtou do hotelu z sauną, to już w ogóle rozpusta straszna

Senior Member Awatar KAnka
    Ja preferuję szusowanie w Alpach, ale jeśli juz to polecam Szklarską Porębę.
    Na Szrenicy jest kilka fajnych tras - przede wszystkim długa Lolobrigida i tzw. scianka, czyli czarna fisowska trasa - podobno najtrudniejsza w Polsce.

Jeśli chodzi o kompleks spa (basen, jacuzzi, sauna) to na pewno jest taki pensjonat położony blisko stacji PKP, naprzeciwko FWP Zdrowie, ale nie pamiętam jak się nazywa.

Ewentualnie Zieleniec. Wyciągów coraz więcej, a basen w hotelu Vital & Spa Szarotka.

Junior Member

Re: Gdzie na urlop i na narty (Polska)?

Zakopane to przecież jedno z najdroższych miejsc w Europie . Jeżeli chcesz na prawdę wypocząć, powinieneś poszukać miejscowości mniej oklepanej, wypoczynek w której będzie raczej przyjemnością niż męczarnią, ze swojej strony mogę Ci śmiało polecić Kosarzyska - bardzo przyjemna miejscowość a wyciąg w porządku .

Senior Member
    z Polskich miejsc polecam Małe Ciche, jeżdżę tam od lat lub Bukowinę Tatrzańską (chociaż ostatnio dośc mocno się rozreklamowała, więc może być dużo ludzi)

najważniejsze to wybrać miejsce, gdzie oprócz stoków, będę piękne widoki, cisza i spokój.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów