Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Gdzie na urlop i na narty (Polska)?

Zdecydowanie Beskidy! Mozna wypocząć, cisza spokój, nikt nie przeszkadza, wypoczynek z dala od cywilizacji, a do tego piękne widoki. Polecam

Senior Member Awatar KAnka
    A na narty w Beskidach to gdzie najlepiej?

ja jeżdże do krynicy zdroju. Moi znajomi byli również w Ryterskim Raju i byli bardzo zadowoleni

Junior Member
    Nie jestem pewna, czy miejsce, o którym Ci wspomnę Cię zadowoli, ale jak dla mnie jest to świetna oferta. Byłam już kiedyś na Pojezierzu Brodnickim i bardzo mnie to miejsce urzekło, a kilka dni temu dowiedziałam się, że mają tam hotel Głęboczek, z bardzo atrakcyjną ofertą wypoczynku. Po za świetnym położeniem, bardzo zachęca mnie możliwość skorzystania z winnicy i winoterapii. W Polsce jest to coś nowego i o ile dobrze się orientuję nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie można zaznać takich przyjemności, związanych z winem, a ja jestem ogromnym smakoszem win, dlatego bardzo mnie to kusi. Chciałam o tym wspomnieć, może Tobie też się spodoba

Ja lubię Beskidy - Szczyrk i Wisłe, no i oczywiście Słowackie Tatry wysokie - Łomnica to moje ulubione miejsce.

Junior Member

Krynica

Cytat Zamieszczone przez katrin Zobacz posta
    ja jeżdże do krynicy zdroju. Moi znajomi byli również w Ryterskim Raju i byli bardzo zadowoleni
    Ja z rodziną też jeżdżę do Krynicy. Niesamowite miejsce, które chyba nigdy mi się nie znudzi. Zatrzymujemy się w Geovicie, bo możemy zawsze skorzystać dodatkowo ze spa- wiadomo, w górach pogoda jest kapryśna:roll:

Karkonosze są super na deskę i narty. Tylko właśnie że nie są tak anie - tyle samo by kosztował pobyt w alpach.
    www.open-info.eu

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Tak, w Zakopanem coraz więcej turystów, tłoczno, ale wracam co roku. Bogata oferta, boskie widoki...

Gdzie na urlop i na narty Polska

Я частный мастер. Ремонтирую холодильники любого типа на дому. Так же чиню промышленные холодильники. Даю гарантию на работу. Работаю по Москве без выходных.
    За выезд и диагностику денег не беру.
    Выезд к клиенту по области тоже возможен оговаривается заранее.
    Опыт работы 8 лет. http://www.gorodservis.ru/nazvan-Minsk.html Ремонт холодильников Капотня
    Ostatnio edytowane przez Саша Дробахо ; 09-02-2018 o 17:45 Powód: Ремонт холодильников Капотня

Gdzie na urlop i na narty Polska

Czy juz ktos w tym roku szusowal na stokach, mowimy o Polsce, jesli tak to gdzie i jakie warunki sniegowe, badz sztuczno-sniegowe.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów